Amandu čeká doma exmilenec: Dají se zase dohromady?

Autor: zuf - 
5. 10. 2011
12:11

Krásná Amanda Knox (24), kterou v pondělí italský odvolací soud po čtyřech letech zbavil obvinění z brutální sexuálně motivované vraždy kamarádky, za kterou jí hrozilo 26 za mřížemi, se vrátila domů do Seattlu. Vítal ji expřítel, rodina, příznivci i novináři. Jen její labrador se návratu paničky nedočkal, během čtyř let, které strávila ve vězení, zemřel.

Amanda se do Seattlu vrátila v úterý odpoledne a na letišti se už po několikáté rozplakala štěstím: "Jsem strašně dojatá, dívala jsem se z letadla dolů a zdálo se mi, že to všechno ani není pravda," prohlásila.

Prostřednictvím novinářů také poděkovala všem, kdo ji v uplynulých čtyřech letech podporovali. "Chci jen poděkovat všem, kdo mi věřili, kdo mě bránili a podporovali moji rodinu," dodala v slzách.

V rodném Seattlu ji čekaly davy příznivců s uvítacími transparenty. "Vítej doma, Amando," hlásaly neóny na obchodě s deskami v sousedství Amandina domu. Plachta se stejným vzkazem visela i na garáži domu rodiny Knoxových.

Amanda krátce po svém osvobození začala plánovat oslavu, kterou doma uspořádá,  a sestavila si seznam aktivit, které chce co nejdřív udělat, když je teď konečně volná. V jejím deníčku nechybí ani list 42 lidí, kteří budou pozváni na oslavu její znovunabyté volnosti.

Chybět nebudou oba rodiče se svými novými partnery, Amandina učitelka matematiky, mladší sestra Deanna (22) a nevlastní sestry Ashley (16) a Delaney (13). Amanda doufá, že přijde i její bývalý přítel David Johnsrud, se kterým chodila před svým odletem do Itálie.

Amandu čeká doma David, se kterým se rozešla, než odjela do ItálieAmandu čeká doma David, se kterým se rozešla, než odjela do Itálie
Přestože si na svém zahraničním studijním pobytu v italské Perugii začala s místním studentem Raffaelem, který byl v pondělním procesu taktéž zprostěn viny na vraždě Meredith Kercher, David Johnsrud ji v průběhu procesu v Itálii navštěvoval, psal jí dopisy a vyjadřoval svou podporu.

Amanda doufá, že by jejich vztah mohl pokračovat. Rozešli se poté, co opustili univerzitu ve Wahingtonu a chystali se odjet na zahraniční studijní pobyt - ona do Itálie, on do Číny. Zůstali ale v kontaktu a několikrát týdně si volali.

"Byl jsem asi dvacet minut úplně nepříčetný, když jsem se dozvěděl, že Amandu v Itálii zatkli za vraždu. Je naprosto nemožné, že by něco takového udělala. Nedokázal jsem to vůbec zpracovat v hlavě," prohlásil Johnsrud.

Amanda se svým psem, křížencem labradora, který se bohužel návratu paničky z vězení nedožilAmanda se svým psem, křížencem labradora, který se bohužel návratu paničky z vězení nedožil | Archiv A. Knox
Na Raffaela, se kterým Amanda v Itálii chodila, prý nežárlí. "Žije si svůj život, může si dělat co chce," odpověděl David na otázku novináře, co na vztah své expřítelkyně říká. "Podle toho, jak mi ho popisovala, je to moc fajn kluk."

Chystá se happyend?

Teď, když je Amanda zpátky doma, ale může být všechno jinak. Amanda oceňuje Davidovu loajalitu, se kterou ji v době procesu podporoval, a chce se s ním dál vídat. Davidovy city k Amandě jsou také silné. "Je to báječná, okouzlující osobnost," řekl novinářům. Je tedy otázkou, jestli se nedají znovu dohromady...

Do domu Knoxových v úterý nakonec dorazil jen její otec, zbytek rodiny se skrývá v domě Amandiny matky, kde budou mít dostatek soukromí. "Amanda teď bude dělat ty nejprostší věci, které jí tolik chyběly. Třeba si lehne do trávy a bude jen odpočívat. Je toho teď na ní příliš."

khubicek ( 5. října 2011 13:58 )

jezis ku.rva co je nam do toho??? to nemate jiny tema?? tohle je uz vazne ulet...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud