Berlusconi: Zaplatil jsem Ruby, aby nešlapala

Berlusconi přiznal, že dal Ruby peníze, aby se nemusela prodávat
Autor: INT, shp, Kšim - 
12. dubna 2011
10:46

Italský premiér Silvio Berlusconi (74), který je obviněn, že zaplatil za sex s nezletilou, přiznal, že Karimě El Mahroug (18) opravdu peníze dal. Břišní tanečnici, které bylo v té době teprve 17, věnoval milión a půl korun. Dívka, známá na proslulých »Bunga Bunga« večírcích jako Ruby, si prý chtěla otevřít kosmetický salón a Berlusconi nechtěl, aby musela pracovat jako prostitutka.

Premiér promluvil mimo Milánský soud, kde je jedna z jeho společností souzena kvůli podvodům. Soud kvůli sexu s nezletilou prostitutkou a zneužití moci byl odročen na 31. května. Berlusconi i Karima alias Ruby svorně tvrdí, že spolu žádný sex neměli.

Dívka prý pouze italskému premiérovi jednou zatančila břišní tanec. Žádný sex pak nebyl, prý se bavili jen o politice. Taková kapacita jako premiér Itálie si totiž o politice zřejmě nejlépe popovídá se sedmnáctiletou Maročankou. „Řekla, že potřebuje 1,5 milionu. Dal jsem jí je, aby se nemusela prodávat,“ tvrdí premiér.

Ruby přitom byla častou návštěvnicí i na nechvalně proslulých »Bunga Bunga« večírků. A na nich byla hlavním programem masáž mužského řitního otvoru hned několika ženami. Mladá dívka tak budu muset u soudu prokázat, že v době, kdy pobývala u Berlusconiho, dávala ruce od všeho pryč…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

pozzzor ( 12. dubna 2011 13:58 )

Chlapi až nám někdy vůbec bude 74 let,budeme vypadat a budeme se chovat jako on,tak si můžeme blahopřát.Za tohle měl Berlusconi dostat řád a né ho soudit.A vůbec nevím co po něm kdo chce.To je jen závist těch co už jim to nejde nebo nemůžou.Nazdar

fenmetrak ( 12. dubna 2011 12:11 )

s namasírovanýma řitníma otvorama dnes vládnou světu. Pak se nedivme, že jde ten svět do ***e.

capitan_jorge ( 12. dubna 2011 11:12 )

je starej koumes s nadprůměrným IQ. On si snad někdo myslí, že se nechá zavřít, když proti němu stojí vágní obvinění? Feministické soudkyně si na něj brousí zuby, nejde jim pod nos, že už jim není 18 a jsou staré flaxy. Silvio, nedej se, je to závist, ty to dáš!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud