Bunga-polda: Sexy fotky z Berlusconiho večírků

Autor: jaj, Kšim - 
23. 3. 2011
12:08

Pane premiére, jste zatčen! Tato slova zřejmě zaznívala z úst sličné prsatice v policejním kostýmku Barbary Guerry (32), když přišla na jednu z Berlusconiho (74) Bunga-bunga party. Na veřejnost unikly i další žhavé fotografie.

Modelka Barbara Guerra se objevila na fotografiích z luxusní vily italského premiéra Berlusconiho. Pózuje v policejním kostýmu a se smyslně erotickým pohledem se dívá do objektivu, přičemž v ruce drží pouta. Rozhalený dekolt je nabušený k prasknutí.

Politik, miliardář a pověstný sukničkář Silvio Berlusconi čelí skandálu kvůli večírkům, na které si údajně zval prostitutky mladší 18 let. 6. dubna jde kvůli tomu před soud, všechna obvinění premiér odmítá. Bunga-bunga erotické párty prý Berlusconi odkoukal u svého kamaráda Kaddáfího. Kauzu rozpoutala tanečnice Ruby, která se večírků účastnila.

Sexy policajtka v Berlusconiho vile.Sexy policajtka v Berlusconiho vile. | profimedia.cz

Na další fotografii je i trojice dívek zachycená při lesbických hrátkách. Dívky se objímají a něžně líbají. Ve vile bylo prostě veselo!

Trio líbajících se dívekTrio líbajících se dívek | profimedia.cz

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

siroky11 ( 23. března 2011 13:51 )

Za prachy se ku.ví a potom si stěžují, co je to za mrchy? Já si myslím, že násilím k Berlusconimu dopraveny nebyly.

Zobrazit celou diskusi
Další videa