Berlusconi: Jsem nemrava, ale 33 holek je moc!

Berlusconi na svých milenkách rozhodně nešetřil!
Autor: map - 
17. března 2011
08:15

Marockou dívku Ruby měl prý na placený sex třináctkrát. K prostituci na bujarých večírcích bylo ale nuceno dalších 32 – tentokrát už zletilých – dívek. Tak to alespoň o italském premiérovi Silviu Berlusconim (75) tvrdí italská prokuratura.

Politik prohlásil, že se ke všem stáním u soudu, který začne 6. dubna, dostaví osobně. Chce prý obhájit všechny ty dívky. „Je mi 75 let, a i když jsem nemrava, zdá se mi být 33 žen za dva měsíce trochu moc, dokonce i pro třicátníka,“ prohlásil premiér pro deník La Repubblica.

Na večírcích podle něj dívky jen zatančily. Samy, protože Berlusconi prý tanci neholduje. Podle prokuratury ale měly mejdany tři fáze: večeře, pak tzv. bunga bunga a nakonec si prý Berlusconi vybíral jednu nebo několik dívek pro noční intimní potěšení.

Bunga bunga popisují soudci jako striptýz a erotické tance, při nichž se dívky dotýkaly sebe navzájem a nechávaly se osahávat na intimních partiích od Berlusconiho.

Ruby spustila poprask okolo BerlusconihoRuby spustila poprask okolo Berlusconiho | ČTK
Ruby spustila poprask okolo Berlusconiho...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zaviracispendlik ( 17. března 2011 08:33 )

že by byl pán čuňas?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud