O Berlusconiho jsme soutěžily nahé, říká marocká tanečnice

Marocká tanečnice tvrdí, že dívky v Berlusconiho harému soutěžily o jeho přízeň
Autor: ČTK, oj - 
18. 2. 2011
21:08

Dívky v rouše Evině soutěžící ve vyzývavosti gest - tak popsala večírky u Silvia Berlusconiho marocká tanečnice, která je ústřední postavou nejnovějšího sexuálního skandálu italského premiéra. Sama se prý ovšem chovala mravně.

Karima Mahrúgová, používající uměleckého jména Ruby, se se svými údajnými zážitky v Berlusconiho soukromé vile u Milána svěřila dnešnímu listu La Repubblica. "Po večeři jsme scházeli do haly v přízemí a začínala bunga bunga (jak se večírky nazývaly)," řekla dívka, kvůli které má jít Berlusconi v březnu před soud. Je podezřelý z placeného sexu s ní, když ještě neměla osmnáct, a z pokusu o zneužití moci. Premiér obvinění odmítá.

Berlusconiho inspiroval libyjský vůdce Muammar

"Všechny dívky byly nahé a měla jsem dojem, že mezi sebou soutěží ve stále vyzývavějších sexuálních gestech, aby si jich Berlusconi všiml," tvrdí "Ruby".

S Berlusconim se prý poprvé setkala v únoru 2010. "Ten večer mi vysvětlil, že bunga bunga je harém, pro který mu poskytl inspiraci jeho přítel (libyjský vůdce Muammar) Kaddáfí a kde jsou dívky, které se svlékají a poskytují mu 'tělesné slasti'. Předseda vlády mě zavedl do své pracovny a dal mi na srozuměnou, že můj život by se mohl úplně změnit, kdybych se bunga bunga zúčastnila," řekla dívka deníku.

Prohlásila, že napoprvé to odmítla, ale šla k Berlusconimu podruhé v březnu; oblečení si prý ale nechala. "Nesvlékla jsem se a nedělala jsem žádnou sexuální exhibici. Byla jsem jediná dívka, která si nechala šaty, a abych tam k něčemu byla, občas jsem premiérovi přinesla (limonádu) Sanbitter."

Berlusconi, kterého nedávno kvůli jeho slabosti pro mladé krásné ženy opustila manželka, jakékoli pochybení v "případě Ruby" popírá. Řekl, že "není svatý, jako ostatně nikdo", a ty, kdo ho obviňují, označil za puritány. Zdůraznil, že s nezletilými dívkami poměr neměl a za sex nikdy neplatil.

Po rozchodu s manželkou prý navázal stálý citový vztah s jednou ženou, která byla dost často i na jeho večírcích "a zajisté by nikdy nepřipustila, aby se na večeři nebo po ní odehrávaly ty absurdní věci, o nichž některé noviny spekulovaly".

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

paja296 ( 18. února 2011 23:01 )

"MRAVNOST NADEVŠE"

Zobrazit celou diskusi
Další videa