Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

„Sexy, smyslná a vyspělá.“ Macronová (67) se dočkala lichotky od známé zpěvačky

Autor: Darina Jíchová - 
22. března 2021
19:10

První dáma Francie a bývalá učitelka Brigitte Macronová (67) je pro novináře nevyčerpatelnou studnicí různých témat. Její životní příběh a vztah s o čtvrt stoletím mladším prezidentem Emmanuelem Macronem (43) je fascinující.  Uznávaná je také pro svůj módní styl, kdy přesně ví, co jí sluší a kde jsou její přednosti. Dobře také ví, co raději zakrýt. Někteří ji za mladistvé modely kritizují, jiní se jí klanějí. Poklona na její adresu přišla i ze strany australské zpěvačky Sii, napsal magazín Voici.

Australská hvězda Sia se v rozhovoru pro nedělník Journal du dimanche svěřila, že francouzskou první dámu zbožňuje a považuje ji za neuvěřitelně sexy ženu. Podobný vzkaz má pro svou předchůdkyni i třeba Carla Bruniová-Sarkozyová, manželka exprezidenta Nicolase Sarkozyho. Přestože nyní spolu nekomunikují, Bruniová-Sarkozyová ji označila za „šarmantní a okouzlující“. „Obdivuju ji a miluji ji,“ řekla v jednom z interview Bruniová-Sarkozyová.

Francouzský prezident Emmanuel Macron s manželkou Brigitte. Francouzský prezident Emmanuel Macron s manželkou Brigitte. | Reuters

Mezi velké fanoušky Macronové evidentně patří i Sia. Podle zpěvačky je francouzská první dáma „perfektním ztělesněním smyslné vyspělé ženy“. Podobnou poklonu poslala Sia i francouzské herečce Catherine Deneuveové (77). Sia rovněž ocenila její vztah s mladším mužem. První dáma svého budoucího manžela poznala na střední škole ve městě Amiens. Bylo mu tehdy 15 let, ona byla jeho vdaná učitelka se třemi dětmi.

Macronová terčem urážek

„Miluju ji. Brigitte je tak sexy. Macronovi jsou jako pár skvělým příkladem důvěry,“ uvedla Sia. Macronová byla kvůli svému věku a věkovému rozdílu, který ji dělí s manželem, i terčem urážek, například od brazilského prezidenta Jaira Bolsonara nebo i od Macronova předchůdce, exprezidenta Françoise Hollanda. Sama první dáma se v minulosti nechala slyšet, že nesnáší narážky na svůj věk.

Video  Trump hodnotil tělo francouzské první dámy: Poslechněte si, co řekl.  - Reuters, Facebook / Elysejský palác
Video se připravuje ...

naidka ( 23. března 2021 12:50 )

Na ní je pěkná jenom ta paruka.

Zobrazit celou diskusi