Pondělí 30. listopad 2020
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno 1°C

Kreml se pustil do Bidena: Šíří nenávist k Rusku. „Vůbec s tím nesouhlasíme,“ vzkazuje Putin

26. října 2020
11:28

Kreml v pondělí obvinil kandidáta amerických demokratů na prezidenta Joea Bidena, že šíří nenávist proti Rusku. V televizním rozhovoru totiž označil Rusko za největší hrozbu pro Spojené státy.

„Tak tomu vůbec není, vůbec s tím nesouhlasíme,“ prohlásil dnes před novináři mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina. „Můžeme jen vyjádřit politování nad tím, že se takovým způsobem vytváří absolutní nenávist vůči Ruské federaci a že naše země je představována jako nějaký nepřítel. Tak tomu není,“ dodal Dmitrij Peskov.

Biden aktuálně v celonárodních průzkumech vede nad současným šéfem Bílého domu Donaldem Trumpem a stejná je situace podle televize CNN také téměř ve všech klíčových státech USA. Biden v případě svého zvolení v listopadových volbách hodlá napravit vztahy s americkými spojenci a změnit některá rozhodnutí současného šéfa Bílého domu.

Video „Nejhorší v dějinách,“ říká expert o Trumpovi a zmínil psychiatra. Prezidentem prý bude Biden. - Blesk

Santusak ( 30. října 2020 12:46 )

Kdo je lepsi?? Ten stou parukou nebo poskakujici tajtrlik s vyliftovanou, facelitovanou maskou misto xichtu?? Cesi tedy maji "kamose",...

Alucard ( 29. října 2020 09:36 )

Hele běž si radši diskutovat na Romeu. Tam budeš intelektuálně na stejné úrovni. Mírumilovné Usa 😂🤣😂. A negroid co měl nejvíce voj. misí v zahraničí za to ještě dostane nobelovku za mír. Úplní mírotvůrci 😂🤣😂

mpads ( 27. října 2020 13:54 )

No jo, je to tak.Rusko jde svou cestou bez rádo-světovládců, jak chce být USA .Dolar je na vytření zadku.Rusko už jednou pomohlo USA před pádem dolaru v 70 letech v ropné krizi a sama na to doplatila se superinflací s pádem zpožděním ekonomiky.Samo se jim nedostávalo financí.. Podruhé už to neudělá,aby pomohlo USA,když se chová USA nepřátelsky.Čína drží dluh USA(ČÍNA,kdyby uvolnila dolary ze svých zásob rychle,jde USA na superinflaci,jak bývalá SSSR) . Rusko dostává dolary z Číny i přes sankce.Dolar už není spolehlivé platidlo od dob,co není kryté a tiskne se na dluh.Rusko a ČÍNA vytvářejí spolu vázanou přátelskou ekonomiku postupně bez dolaru ve formě BRICS národních měn a s krytí zlatem.Navíc i vojensky.Dolar není krytý a je předražený.Dluh USA se nedá splatit a roste větší chudoba mezi černými.USA jede po starých šlepějích na zbohatnutí válkami bez zásahu na svůj kontinent chce jedině vynutit oddlužení válkami s prospěšnými idiotami vlas­tizrád­ců..Ne­bezpe­čí pro svět,v případě 3 světové.Základny jsou stavěny z důvodu nedoknutelnosti jaderné války na americký kontinent a idioti lezou USA do zadku ke vlastní zkáze.Ve světě nejsou nepřátelé, ale to se nehodí pro světovládu USA.Každá i menší válka zrodí teroristy na odplatu.Rusko potřebuje mír a USA válku mimo svůj kontinent.

mpads ( 27. října 2020 13:13 )

Další spekulant a blbec.Tak by bylo ovlivněno, jen 1% voličů.Američani jsou snad blbci? asi jo,jak ty.

mpads ( 27. října 2020 13:09 )

Blbec se vždy najde, který by lezl do řiti..Posledních 30 let byl nejvíc agresor USA.To se ,asi nepočítá?Dokladů je dost pro ropu a poslušné režimy na ovládaní zemí.Žádná obhajoba demokracie.Peníze a ropa.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud