Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

„Je smutné vidět, jak se změnila.“ Do Ivanky Trumpové se pustila její herecká „láska“

Autor: Darina Jíchová - 
31. srpna 2020
17:37

Ivanka Trumpová, dcera a poradkyně prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, má stejně jako každý jiný své herecké idoly. Její milovanou hvězdou je oblíbená herečka Alyssa Milanoová, v Česku známá především ze seriálu Čarodějky. Herečka platí za hlasitou kritičku prezidenta Trumpa a jeho politiky a na svých sociálních sítích vyzývá Američany, aby volili jeho demokratického protikandidáta Joe Bidena. V jednom ze svých posledních tweetů si Milanoová posteskla i nad Trumpovou, napsal deník Daily Mail.

Milanoová na svém twitteru sdílela příspěvek Trumpové z roku 2014, kde se první dcera USA vyznávala ze své fanouškovské lásky k herečce. Ženy se potkaly v rámci reality show Project Runway All Stars, kde obě dělaly porotkyně. „Je neuvěřitelně vtipná a je mimochodem jednou z prvních osobností, kterou jsem sledovala na twitteru,“ přiznala v roce 2014 Trumpová.

Ivanka Trumpová, dcera a poradkyně prezidenta USA Donalda Trumpa. Trumpová je prezidentovou pravou rukou. Ivanka Trumpová, dcera a poradkyně prezidenta USA Donalda Trumpa. Trumpová je prezidentovou pravou rukou. | Reuters

Herečka navíc odhalila, že v osobním rozhovoru během natáčení show jí Trumpová řekla, že je „její hrdinka“. Jejich přátelství ale rychle ochladlo, zvlášť poté, co se stal Trump prezidentem. Milanoová si na svém účtu vůči Trumpovým rozhodně nebere servítky, snad i proto ji Trumpová přestala sledovat.

„Co se ti proboha stalo?“

„Je smutné sledovat, co se z ní stalo, do čeho se vyvinula,“ povzdechla si herečka ve svém tweetu na adresu Trumpové, zároveň Milanoová vyzvala své téměř 3 miliony followerů, aby volili Bidena. Milanoová se během Trumpovy vlády stala aktivistkou za ženská práva a liberalismus. V říjnu 2017 byla oceněna za to, že pomohla rozšířit fenomén #MeToo, kampaň proti sexuálnímu obtěžování.

Milanoová se na Trumpovou několikrát prostřednictvím twitteru obrátila již v době, kdy ji Trumpová nesledovala. Nejhlasitěji ji urgovala během procesu s Brettem Kavanaughem, současným soudcem Nejvyššího soudu, který byl obviněn ze sexuálního napadení. „To o sobě prohlašuješ, že jsi feministka?“ stálo v jednom tweetu Milanoové. „Co se ti proboha stalo?“ uváděl další příspěvek, všechny spojoval hashtag #DraháIvanko.

Aktivistka obviněná z podvodu

Herečku rovněž zděsilo, jak blízké vztahy Trumpovi udržují s korunním princem Saúdské Arábie Mohammadem bin Salmánem, který podle CIA a dalších vyšetřovatelů stál za brutální vraždou novináře Džamála Chášukdžího.

V současné době Milanoová řeší spor s hereckou kolegyní ze seriálu Čarodějky Rose McGowanovou, která ji viní, že zneužila kampaň #MeToo pro vlastní zviditelnění a že je „podvodnice“.

Video  Melania versus Ivanka: Trumpovy ženy se moc nemusí.  - Reuters
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Citronel ( 31. srpna 2020 18:29 )

Neznám ji, ale jsem si jistý, že ona bude stát v první řadě a bude nejvíc řvát za práva všech černochů i za právo černocha rabovat.

Zobrazit celou diskusi