Hádky Miss Moskva a sultána: Exmanželé se neshodnou, kdo je otcem jejich syna

Autor: Darina Jíchová - 
7. listopadu 2019
19:25

Mezi ruskou exmodelkou Oksanou Vojevodinovou (27) a malajsijským sultánem Muhammadem V., známého též civilním jménem Faris, dál zuří porozvodová bitva. V zájmu sporů exmanželů je malý Leon, kterého Ruska porodila letos v květnu a o kterém tvrdí, že je sultánovým synem. „Jako by otci z oka vypadl,“ chlubila se Vojevodinová na svém instagramu. Sultánovi právníci ale o otcovství dítěte pochybují, neexistují důkazy, že jeho otcem je Muhammad. „Otcem může být jakýkoliv Asiat,“ řekl o dítěti sultán. Zprávu přinesl deník Daily Mail.

Pohádkové manželství Miss Moskvy 2015 a malajsijského sultána nevydrželo ani rok. Pár se seznámil v roce 2017, kdy byl Muhammad současně i malajsijským králem. Brali se v roce 2018, nejdříve tajně v červnu při muslimském obřadu, podruhé při opulentní svatbě v listopadu v Moskvě. Právě snímky z tohoto obřadu vnesly první neshody mezi manžele.

Muhammad po své mladé nevěstě vyžadoval diskrétnost, ona jeho přání nerespektovala, a proto ji sultán hned v prosinci, kdy už byla ve čtvrtém měsíci těhotenství, opustil. Vojevodinová zůstala v Moskvě, sultán se vrátil domů.

Ruska Oksana Vojevodinová popírá zprávy o rozvodu s malajsijským králem.Ruska Oksana Vojevodinová popírá zprávy o rozvodu s malajsijským králem. | Instagram Rihanny Oksany Petry

Kontroverzní Malajsie jeho sňatek neustála, ostatním sultánům vadila nejvíc účast Rusky v reality show, kdy byla přistižena při sexu v přímém přenosu. Muhammad se kvůli ní musel vzdát královského trůnu, nakonec došlo i k rozvodu, který letos v létě v Singapuru vyřídili sultánovi právníci.

„Syn je stejně pohledný jako jeho otec“

Ruska dlouho rozpad manželství popírala, dodnes rozvod nepřijala, protože tvrdí, že neobdržela žádné rozvodové dokumenty. Trvá na tom, že Muhammad je otcem jejího syna, a je ochotná podstoupit test otcovství. Na svém instagramu na začátku listopadu dokonce odhalila tvář svého pětiměsíčního syna Leona, dítě má jasně asijské rysy. „Ahoj, jmenuju se Ismail Leon. Je mi 5 měsíců a máma mě hrozně miluje,“ napsala ke snímku.

O podobnosti mezi svým synem a exmanželem promluvila už několikrát. „Jako by otci z oka vypadl. Je stejně pohledný jako jeho táta,“ nechala se slyšet Vojevodinová. Zdroj blízký sultánovi sdělil Daily Mailu, že v reakci na fotky malého Leona Muhammad uvedl, že „by mohl být synem jakéhokoliv Asiata“. Podobnost mezi sebou a dítětem prý nevidí.

Oksana Vojevodinová ze sultánem Muhammadem V.Oksana Vojevodinová ze sultánem Muhammadem V. | reprofoto/instagram/rihanapetra

Zdroj rovněž uvedl, že sultán Vojevodinovou označil za „zlou a pomstychtivou“ ženu. Snímky dítěte nepovažuje za důkaz, že je Leonovým otcem. „Leon je jeho, má královskou krev,“ prohlásila Vojevodinová. Ruska v Moskvě zahájila soudní řízení, během kterého chce prokázat, že Muhammad je otcem jejího syna. Tisku se dokonce svěřila s tím, že byl počat v Austrálii, kam pár vyrazil po jejich první svatbě.

Sultán: Svatba s Ruskou? Největší chyba mého života

Sultán má podle svých zdrojů „dost“ sporů s ruskou exmanželkou. Odmítá přistoupit na tučné rozvodové vyrovnání, Vojevodinová si řekla o sídlo v Londýně, luxusní byt v Moskvě nebo 694 tisíc korun jako měsíční výživné. „Byla to největší chyba mého života,“ řekl Muhammad o sňatku s Miss Moskvou podle zdroje.

Popřel také to, že dítě společně plánovali, královský palác jeho jménem vystoupil proti intimním příspěvkům, které Vojevodinová pravidelně sdílí na svém instagramu. „Absolutní nesmysly,“ komentoval příběhy Rusky. „Nemá žádnou soudnost nebo stud,“ měl se vyjádřit o své exmanželce. „Myslela si, že s ním pohne, když ukáže fotky nevinného dítěte, ale přepočítala se,“ dodal zdroj.

Podle královského paláce nyní Muhammad hledá ženu, se kterou by se usadil a začal rodinu. Zatím není známé, jestli už má sultán novou nevěstu. Zdroj však uvedl, že jeho rodina mu potencionální manželku hledá. „Sám přiznal, že vztah s Vojevodinovou už hodil za hlavu. Přece jen je jenom člověk a lidé dělají chyby, jen Alláh je dokonalý. Měla by ze sebe přestat dělat blázna, nikam to nevede,“ sdělil tisku zdroj.

Měl sultán za manželku Češku?

„Chtěl, aby respektovala jeho soukromí, ale ona zradila sultánovu důvěru. Všechno, co zveřejnila, jsou lži,“ doplnil zdroj. Na instagramu Vojevodinové se objevila i zpráva o sultánově údajné druhé manželce. Jeho záhadnou ženou by měla být Češka, která prý Muhammada podvedla a zneužila pro peníze. Měla se za něj provdat, ještě než byla oficiálně rozvedená. Žádné jiné informace kromě tvrzení Vojevodinové o české manželce malajsijského sultána ale neexistují.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 8. listopadu 2019 01:48 )

MALEJ SULTAN asi projede na Krym...

Damir55 ( 7. listopadu 2019 21:17 )

Tvl jestli s tím dědkem fak mr.dala,tak je to na Guinessovku,protože takovej odpad nikdo *** nemůže

VIP2019 ( 7. listopadu 2019 19:49 )

Kravo žit s podobnou starou rakovinou na to musiš mit tedy kachní žaludek...ale kur....vám prachy nesmrdí co?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud