„Boří hranice, dělá svět lepším.“ Vévodkyni Meghan „vysekly“ poklonu dvě první dámy

Autor: Darina Jíchová - 
29. září 2019
21:30

Bývalá první dáma Spojených států Michelle Obamová složila na svém instagramu poklonu Meghan Markleové, vévodkyni ze Sussexu, která se provdala za prince Harryho. Obamová uvedla, že bývalá americká herečka je „inspirací“ pro ostatní, vévodkyni Meghan označila za svou „přítelkyni“ a „ohleduplnou vůdkyní“, Obamová vyzvedla hlavně její charitativní činnost, napsal deník Daily Mail.

Vévodkyně Meghan se se svým manželem a prvorozeným synem Archiem momentálně nachází na desetidenní cestě po Africe, kde stihla pronést už několik projevů. Nejvíce inspirativní byl ten pro náctileté dívky. „I když jsem přišla se svým manželem, členem královské rodiny, chci, abyste mě poznali jako matku, manželku, jako ženu barevné pleti, jako vaši sestru,“ právě tato silná slova dojala i Obamovou.

„Děkuju své přítelkyni, Její královské výsosti vévodkyni ze Sussexu, je ohleduplnou vůdkyní, která boří všechny normy a hranice a dělá náš svět lepším,“ rozplývala se bývalá první dáma USA. „Ať už se stýká se světovými lídry, nebo pomáhá dívkám po celém světě získat vzdělání, které si zasluhují. Je inspirací pro mnohé,“ pokračovala Obamová.

Chválou nešetřila ani Clintonová

Vévodkyně Meghan si nevysloužila pochvalu jen od Obamové, její činnost schvaluje další bývalá první dáma USA a exministryně zahraničí Hillary Clintonová. Také ona označila novopečenou matku za „inspiraci nejen pro ni, ale pro mnoho dalších“. „Jsem tak nadšená z toho, jak Meghan Markleová, neboli jedna polovička sussexského páru, ve světě reprezentuje USA a Velkou Británii. Jsem z toho inspirovaná,“ napsala na svém instagramu Clintonová.

„Její nový projekt vyzbrojí ženy, které byly dlouho bez zaměstnání, vším, co potřebují, aby uspěly při pracovním pohovoru. Schopnost vydělat si vlastní peníze je základní součástí ekonomické, sociální a kulturní rovnosti žen, a to všechno může začít s dobrým kostýmkem,“ doplnila Clintonová, která sama proslula svými kalhotovými kostýmky.

Vévodkyně Meghan odstartovala charitativní projekt Smart Works, který ženám v nouzi poskytuje nejen kvalitní oblečení pro jejich pracovní pohovory, ale také je připravuje na všechny situace, které je při pohovorech mohou potkat, a tak chce maximalizovat jejich šance na úspěch.

Wendy-we ( 2. října 2019 17:30 )

Hlavně ten jejich insta účet. Harryho aby člověk hledal lupou. Na to, že on absolvoval celý oficiální program, tak je na fotkách jen Meghinka. Já, já, já - to je vše, co z ní vyzařuje

tryskomys ( 2. října 2019 07:15 )

Nic tak světobornýho nedokázala,je jako Greta,plácá slámu,pije víno,chrochtá si v přepychu,kam by se bez zrzouna nikdy nedostala,přestante o ní psát,jak je krásná a mladá,pomalu má 40 na krku,je směšná.

liskabystrouska ( 1. října 2019 08:28 )

to dela lepsim svet ze rozhazuje libry ,,,cizi prachy ????b esti..e všechny tri

Jan Brandis ( 30. září 2019 09:36 )

No to ty pravé 😂🤣😂

tryskomys ( 30. září 2019 07:32 )

Rovná rovnou hledá,stejné sl.ep.i.ce,jako ta herečka,nic nedokážou jen se o nich napíše,jaké jsou soucitné,hlavně aby byly vidět­,nes­chop­né,za­padlé veličiny.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud