Hillary potřetí babičkou. Chelsea Clintonová oznámila narození dalšího dítěte

Autor: Darina Jíchová - 
25. července 2019
09:15

Bývalá první dáma Spojených států a exministryně zahraničí Hillary Clintonová má tento týden pořádný důvod k radosti, stala se totiž potřetí babičkou. Její dcera Chelsea (39) oznámila narození druhého syna. Oba se těší dobrému zdraví, Clintonová své nadšení z vnoučka sdílela na svém twitteru. „S Billem jsme oba natěšení,“ napsala na sociální síti. Zprávu přinesla televizní stanice CBS.

„Dnes ráno jsme přivítali našeho syna, Jaspera Clintona Mezvinského,“ uvedla v pondělí na twitteru jediná dcera amerického exprezidenta Billa Clintona. „Jsme plní lásky a vděčnosti a nemůžeme se dočkat, až ho představíme jeho starší sestře a bratru,“ dodala Clintonová.

Chelsea Clintonová krátce před porodem.Chelsea Clintonová krátce před porodem. | Profimedia.cz

Spisovatelka Chelsea Clintonovaná je provdaná za investora Marca Mezvinského, pár se bral v roce 2010 a mají spolu už tři potomky: dceru Charlotte (4), a dva syny: Aidana (3) a novorozeného Jaspera. Všechny děti nesou příjmení obou rodičů.

Pyšná babička se chlubila na twitteru

„Ráda bych se s vámi podělila o úžasnou novinku,“ pochlubila se novým vnoučkem na sociální síti Clintonová, kde sdílela originální příspěvk své dcery. Dodala, že jsou s manželem nadšení a natěšení. Právě mateřství přivedlo Chelseu Clintonovou ke spisovatelské dráze. Bývalá první dcera USA má na kontě už několik dětských knih, které se řadí mezi bestsellery.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 25. července 2019 14:30 )

JEN at zustane u plotny !

spania ( 25. července 2019 10:13 )

Tahle paní,no...Jsem ráda,že volby vyhrál Donald TrumpBill je pořád celkem pěkný chlap,ale je nějak moc hubený a to mu nesluší a vypadá nemocně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud