Babišovi jsou „od sebe“, Monika si užívá ve Francii. „Má lepší život než já,“ říká premiér

Autor: red - 
21. 7. 2019
05:02

Zatímco premiér Andrej Babiš pracuje podle svých slov v Čechách, jeho manželka Monika je téměř celý červenec ve své oblíbené Francii. A vypadá to, že jí Česko vůbec nechybí. Ve své druhé domovině si premiérova žena užívá v plavkách prosluněné pláže i francouzské riviéry. V módních šatech, které sladila se svou kamarádkou a její malou dcerkou, když vyrazila i do města plného umění.

Babišovi se rozdělili. Zatímco premiér Andrej Babiš podle svých slov maká i o víkendu v Česku, jeho žena Monika si užívá slunné Francie. Babiš tam byl na začátku prázdnin. Za rodiči vyrazila ze studií ve Španělsku také jejich dcera Vivien.

„Má lepší život než já. Politik prostě pracuje pořád. I já se chystám na dovolenou a budu tam řešit pracovní věci, ale moje paní to nesmí moc vidět,“ přiznal Babiš Blesk Zprávám v sobotu jen pár minut poté, co podle svých slov asi 15 minut telefonoval s nově zvolenou šéfkou Evropské komise Ursulou von der Leyenovou. Dovolenou si premiér začne užívat až od prvního srpna, kdy začínají i ostatním ministrům vládní prázdniny. A přiznal, že se chystá do zahraničí.

Takže zatímco Babiš stále v těchto dnech pracuje, jeho žena střídá plavky za šaty a s partou přátel i synem Frederikem mění pláže za ulice měst.

Naposledy žena premiéra vyrazila i se svou kamarádkou Zuzanou do městečka Mougins, plného moderního umění. V ulicích se nevyjímaly ale jen sochy a umělecké předměty, ale také sama Babišová. Své elegantní šaty navíc sladila právě se svou kamarádkou i její malou dcerkou. Vše pak zdokumentovala veřejně na svém instagramu. 

„MOUGINS .... srdeční záležitost,“ připsala jako vzpomínku na město na svém účtu.

Na dovolené je s Babišovou také její dobrý kamarád, florista a bytový designér Ivan Šablatura, který měl na starosti například i květinovou výzdobu Babišovy svatby. Ta se konala téměř před dvěma lety na farmě Čapí hnízdo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 22. července 2019 02:25 )

Protoze je z ty slovensky casti rodiny

California ( 22. července 2019 02:06 )

Jak vite ze maji VZORNE manzelstvi?: Protoze.........

California ( 22. července 2019 02:03 )

Velmi spatne odbarvena wannabe "blond". Vkus? Kolotoc. Hruza.

junkiexl ( 21. července 2019 20:28 )

Elegantni saty, Blesku? Spis zaves z IKEY. Chudaci frantici, ze musi snaset takovou invazi vychodnarskeho nevkusu a lopatacke tuposti.

iFender ( 21. července 2019 20:14 )

Maji vzorne manzelstvi a na prvni rodinu take nezapomina.Preji maximalni relax a koukejte se kurierovat.Clovek musi parkrat za rok vysadit!

Zobrazit celou diskusi
Další videa