První dámy sladily šaty. Trumpová a Macronová oslňovaly vedle manželů elegancí

Autor: tva - 
25. 8. 2019
18:28

U příležitosti zahájení summitu G7 ve městě Biarritz na jihu Francie si manželky prezidentů Francie a Spojených států vybraly shodně barevně laděné šaty. Krémový i v tělovém odstínu zbarvený model zaujaly novináře hned po příjezdu obou prezidentských párů.

Melania Trumpová i Brigitte Macronová si v módě libují. Především první dáma Spojených států, bývalá modelka Melania, se neváhá převlékat i několikrát denně. Reportéři Daily Mail si všimli, že se během 24 hodin převlékla hned třikrát. Při odletu z USA měla na sobě sako od francouzského módního domu Chanel a kabelku stejné značky. Doplněk vyjde zhruba na 115 tisíc korun.

Melania Trumpová po příletu na summit G7 (24.8.2019)Melania Trumpová po příletu na summit G7 (24.8.2019) | Reuters

Na přílet na summit se převlékla do kanárkově žlutých šatů s aplikací od Calvina Kleina v hodnotě asi 15 tisíc korun. Doplnila je růžovými lodičkami od svého oblíbeného Christiana Loboutina proslulého vysokými podpatky.

Francouzský prezident Emmanuel Macron a jeho žena Brigitte jsou během setkání hlav států na domácí půdě.

Melania Trumpová se pak po boku svého manžela objevila ve volnějších šatech stříbrné barvy s krémovým nádechem od značky Gucci, které stojí přibližně 87 tisíc korun. V úrovni pasu je doplňoval stříbrný pásek na řetízku. Stejnou barvu měly i lodičky americké první dámy, opět z dílny návrháře Christiana Loboutina.

Trumpovi a Macronovi na summitu G7. (24.8.2019)Trumpovi a Macronovi na summitu G7. (24.8.2019) | Reuters

Brigitte Macronová zvolila střídmé a elegantní krémové šaty rovného střihu značky Louis Vuitton. Doplnila je lodičkami hnědé barvy s vínovým nádechem a několika stříbrnými prsteny.

Johnson bez „vydřičky“

Na summit sedmi ekonomicky vyspělých zemí světa dorazil kromě Trumpových i britský ministerský předseda Boris Johnson. Jeho partnerka Carrie Symondsová, které její milý přezdívá „vydřička“, ale tentokrát zůstala doma. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Pollo ( 30. srpna 2019 07:03 )

Macron je homosexuál. A tohle je asi řešení.. Je zajímavé, jak u žen s opími rysy na stáří ty rysy vyniknou. U nás je to třeba Jana Šulcová.

California ( 26. srpna 2019 19:47 )

Ano, je vysoka 152 cm a sirsi nez je vysoka..v 54 letech vypada priserne.

Sittowa ( 26. srpna 2019 08:00 )

Na Trumpovou Zemanová nemá....Ale pro té Macronově opičce je to mladá pěkná ženská.

dajka123 ( 26. srpna 2019 06:31 )

Nějaký blb si dá nick California a už si myslí, že je emerikán. 🤣

dajka123 ( 26. srpna 2019 06:29 )

Myslíš to, že je 4%? Snad nemyslíš, že by nějaký normální 40letý chlap vlezl na něco takového jako je makaronka.

Zobrazit celou diskusi
Další videa