Muži nedaleko Aše se pes zakousl do paže a nechtěl pustit. Zvíře nakonec utopil

Muže v Německu napadl pes, v sebeobraně zvíře utopil (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
7. 6. 2019
15:45

Muže, který se tento týden přišel vykoupat do přehrady na severu Bavorska, napadl pes. Zvíře se mu přitom zakouslo do ruky tak silně, že napadený nakonec musel zvíře v sebeobraně utopit. O neobvyklém případu v pátek informovala agentura DPA.

Podle policie se 49letý muž přišel v pondělí večer vykoupat do přehrady Förmitzsee, která leží asi 20 kilometrů západně od Aše. Ze zatím neznámých příčin jej ovšem napadl pes, který byl na procházce se svým majitelem. Podle agentury DPA se jednalo o německého ovčáka či křížence tohoto plemene.

Zvíře, které bylo na vodítku, se muži zakouslo do paže tak silně, že se jej nedařilo odtrhnout, ačkoli se o to pokoušel napadený, majitel psa i několik svědků. Napadený muž tak neviděl jinou možnost, než vběhnout do vody, kdo držel ruku i se psem pod vodou tak dlouho, dokud se zvíře neutopilo.

Pokousaného muže převezli s těžkými zraněními do nemocnice, v ohrožení života ale není. Třiaosmdesátiletého majitele psa policisté obvinili z ublížení na zdraví z nedbalosti.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Freya67 ( 9. června 2019 08:07 )

Naprosto s vámi souhlasím, jeden velký a nesmyslný blábol, patrně má někdo pocit, že je potřeba veřejnosti připomenout, že psy jsou nebezpečná a krvelačná zvířata, jenom mně překvapuje ilustrační foto, že tam nedali "bojové plemeno"

Chorchez ( 7. června 2019 16:27 )

Taky myslim že je to bllábol.

56gogo ( 7. června 2019 16:23 )

PÍŠETE NESMYSLY TI KDO MAJÍ PSE A ZKUŠENOST VÍ ŽE PES PŘI STISKU DOSTÁVÁ KŘEČ DO MORDY ALE ZÁROVEŇ PŘI POLITÍ VODOU NEBO HOZENÍ DO VODY PUSTÍ !!!TAK ŽE HO BUĎ CHTĚLI UTOPIT A VYMYSLELI SKAZKU ! NEBO JE TO VÝMYSL REDAKTORA !

Zobrazit celou diskusi
Další videa