Nejbližší důvěrnice Melanie Trumpové? První dámu chrání její tajnůstkářská sestra

Autor: Darina Jíchová - 
17. 5. 2019
21:44

Nejbližší přítelkyní a důvěrnicí americké první dámy Melanie Trumpové (49) je bezesporu její starší sestra Ines Knaussová (51), která střeží své soukromí ještě bedlivěji než její slavnější sestra. Umělkyně a módní návrhářka Knaussová žije v luxusním komplexu Trump Park Avenue v New Yorku, veřejnosti se ale vyhýbá. Dává o sobě vědět jen na sociálních sítích, kde často sdílí i fotky mladé Trumpové. Přestože je Knaussová dost tajnůstkářská, v životě svojí sestry hraje důležitou roli. Na svatbě se současným prezidentem Donaldem Trump v roce 2005 šla nynější první dámě za hlavní družičku, napsal deník Daily Express.

„Sestry měly vždycky velmi blízký vztah,“ řekl měsíčníku GQ zdroj, ještě ve Slovinsku, odkud pocházejí, navrhovaly a šily oblečení pro svou matku Amaliju. Knaussové vášeň pro navrhování oblečení vydržela a snaží se prorazit ve světě módy. „Melania jako modelka po práci spěchala domů, nepila, nehýřila, nekouřila. Veškerý čas trávila se svou tišší sestrou,“ dodal zdroj blízký rodině Trumpové.

„Jakmile se naučila držet tužku, nedělala nic jiného, než kreslila šaty. Melania a jejich matka je pak šily. Melania k tomu vyráběla vlastní šperky, skoro nic jiného nenosily,“ uvedl zdroj časopisu GQ.

Ines Knaussová, sestra první dámy USA Melanie Trumpové, často sdílí snímky z jejich dětství.Ines Knaussová, sestra první dámy USA Melanie Trumpové, často sdílí snímky z jejich dětství. | reprofoto/instagram/inesknauss2018

Sestry jsou si oddané

„Ines je své sestře velmi oddaná, je to oboustranné,“ uvedla milánská módní návrhářka Luisa Beccariaová. V povědomí veřejnosti zůstává Knaussová zvláště díky tomu, že čas od času na svém facebooku nebo instagramu sdílí fotky první dámy. Některé pocházejí z jejich dětství, jiné z počátku modelingové kariéry Trumpové. První dámu ve svých příspěvcích oslovuje „M“.

Novinářům se podařilo zjistit, že v loňském roce Knaussová získala americké občanství. Trumpová jen zřídka odhaluje věci ze své minulosti, naprostým hitem internetu se proto staly snímky z oslav jejích prvních narozenin, které zveřejnila Knaussová. „Neuvěřitelná žena,“ to je poklona, kterou Trumpová už několikrát své sestře na veřejnosti složila.

Ines žije v Trumpově mrakodrapu

Knaussová nadále žije v Trumpově newyorském komplexu, podle reportérů listu New York Post obývá luxusní byt v hodnotě 45 milionů korun. Sestry jsou si velmi podobné, na veřejnosti je spolu ale lidé jen tak neuvidí. „Ines je velmi rezervovaná, ale je nepopiratelné, že s Melanií jsou si velmi blízké,“ dodal k sesterskému duu filantrop Audrey Gruss.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Eisenbieger_Otto ( 18. května 2019 05:32 )

uz stary vyschly brecy ktery vedely jak a kde kunditschku nastrcit aby kurac byl spokojeny

Zobrazit celou diskusi
Další videa