S kulometem a slzným plynem přepadli kavárnu v Německu. Zakuklenci vzali 200 tisíc

Skupina pěti maskovaných mužů, z nichž jeden byl ozbrojen kulometem, přepadla v noci na dnešek kavárnu v hesenském městě Oberursel a oloupila hosty. (ilustrační foto)
Autor: peb, ČTK - 
6. května 2019
09:35

Skupina pěti maskovaných mužů, z nichž jeden byl ozbrojen kulometem, přepadla v noci na pondělí kavárnu v hesenském městě Oberursel a oloupila hosty. Pachatelům se podařilo uprchnout, informovala policie.

Návštěvníci kavárny v Oberurselu severně od Frankfurtu nad Mohanem si podle agentury DPA v první chvíli museli připadat jako při natáčení divokého kriminálního filmu, když do podniku vpadlo pět mužů s přilbami a jeden z nich držel kulomet. Záhy však pochopili, že jde o skutečné loupežné přepadení, když pachatelům rozstřikujícím slzný plyn museli vydat veškerou hotovost.

Lupiči ukořistili kolem 8000 eur (přes 200 tisíc korun) a z místa činu ujeli v připraveném autě. Policie uvedla, že jeden z hostů kavárny musel být převezen do nemocnice kvůli dýchacím potížím.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

petr12 ( 6. května 2019 10:54 )

určitě inžinýři migrantu mají malé sociální dávky!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud