Trumpův syn oslavil 13. narozeniny. S Melanií vyrazil na slunnou Floridu

22. 3. 2019
19:48

Nejmladší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa Barron tento týden oslavil své 13. narozeniny, které většinou bývají považovány za oficiální vstup do teenagerských let. Během otcovy prezidentury se Barron drží stranou a jen zřídkakdy se objevuje na veřejnosti. Pohybuje se většinou v doprovodu své matky, první dámy Melanie Trumpové. Trumpová obvykle své i synovo soukromí střeží jako oko v hlavě, tentokrát se neubránila a synovi popřála i prostřednictví svého twitteru, napsal týdeník Time.

Trumpová na svém twitterovém účtu sdílela snímek zlatých balonků ve tvaru číslice 13, k příspěvku připsala: „Všechno nejlepší k narozeninám, BWT!“ Iniciálami odkazovala k synovu celému jménu, Barron William Trump. K jejímu přání se připojila řada fanoušků první rodiny. Prostřednictvím sociálních sítí přál Barronovi i jeho starší bratr Donald Trump mladší.

První syn slaví na Floridě

Barron ve středu slavil své 13. narozeniny, podle spekulací je s matkou v jejich sídle na Floridě. První syn má výhodu, že jeho narozeniny letos připadly na dobu jarních prázdnin. S matkou proto mohl vyrazit za sluníčkem, průměrná teplota se tento týden na Floridě pohybuje kolem 22 stupňů.

Barron je jediným synem z Trumpova třetího manželství. Hledáčky fotoaparátů ho zachytí jen málokdy. Debut před kamerou si ale odbyl už ve dvou měsících, kdy se objevil v pořadu oblíbené moderátorky Oprah Winfreyové. Během otcovy prezidentské kampaně v roce 2016 po něm nebyla ani stopa, objevil se celkem jen na třech akcích.

Odklad stěhování do Bílého domu

Trumpová se několikrát nechala slyšet, že syn a jeho blaho jsou pro ni nejdůležitější. Barron a jeho školní docházka byli také hlavním důvodem toho, proč první dáma odkládala své stěhování do Bílého domu. Vysvětlila, že syna nechtěla „vykolejit“ z jeho zajetého režimu. V poslední době američtí novináři poznamenali, že Barron značně „vytáhl“ a přerostl matku. Výšku zřejmě zdědil po otci, prezident Trump je vysoký 190 centimetrů.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa