Putinův exzeť se znovu oženil. Prezidentovu dceru vyměnil za atraktivní celebritu

6. 12. 2018
10:43

Kiril Šamalov (36), nejmladší ruský miliardář a zároveň bývalý zeť prezidenta Vladimira Putina, se znovu oženil. Putinovu dceru Jekatěrinu Tichonovovou po jeho boku nahradila atraktivní celebrita Žanna Volková. Co si prezident pro miliardáře připravil za trest? Při rozvodu s Tichonovovou Putin zařídil, aby jeho zeť přišel o většinu akcií petrochemické firmy Sibur, uvedl deník Daily Mail.

„Šamalov má nervy ze železa,“ komentoval situaci jeden z ruských novinářů. „Musí doufat, že tentokrát bude Putin shovívavý,“ připojil se další. Prezident ho po rozvodu „potrestal“ a připravil ho o 11,6 miliard korun v podobě akcií u Siburu. Je otázkou, zda ho čeká trest i za tuto další zradu. „Ať je vděčný, že je naživu a na svobodě, musí děkovat bohu a všem svatým,“ shodli se novináři.

Sankce kvůli sňatku s Putinovou dcerou

Oficiálně se Šamalov, který byl jako člen Putinovy rodiny zasažen přísnými sankcemi, k situaci nevyjádřil. Není ani jasné, zda USA stáhnou uvalená opatření, když už teď miliardář nepatří do prezidentovy rodiny, ani do úzkého kruhu jeho poradců.

Tichonovová proslula jako tanečnice akrobatického rock and rollu. Její identitu nechtěně v roce 2015 prozradil jeden ruský obchodník, později ji potvrdil její taneční partner. Kromě tance se Tichonovová věnuje spolupráci s Lomonosovou univerzitou v Moskvě, je rovněž velmi úspěšnou businessmenkou.

Tichonovová se léta věnovala tanci:

Putin střeží soukromí svých talentovaných dcer

Tichonovová je mladší ze dvou Putinových dcer, které prezident má se svou exmanželkou Ljudmilou. Prezident soukromí svých dvou dcer přísně střeží a Kreml nikdy přímo nepotvrdil, že Tichonovová, jež užívá matčino rodné jméno, je jeho dcera. Starší Maria (33), která je provdaná za nizozemského podnikatele, se v tisku téměř neobjevuje.

„Jsou na počátku svých kariér, daří se jim dobře. Do politiky nejsou zapletené,“ vyjádřil se několikrát prezident o svých dcerách. „Žily si normálním životem bez drobnohledu novinářů. Jsem na ně nesmírně pyšný, moje dcery jsou velmi vzdělané, mluví plynule třemi jazyky,“ pochlubil se Putin.

Dvě svatby během 5 let

Novinářům se rovněž nepodařilo získat žádné detailní svědectví od účastníků svatby Šamalova a Tichonovové. Podle všeho však šlo o opulentní událost v lyžařském resortu Igora nedaleko Petrohradu a novomanželé z místa odjeli ve zdobených saních taženými třemi koňmi.

Šamalovo manželství s Putinovou dcerou nevydrželo ani 5 let, miliardář neztrácel ani chvíli a už v únoru se začal objevovat po boku tmavovlasé Volkové. Pár spolu vyrazil například na valentýnskou party. Zdroj sdělil novinářům, že v oficiálních dokumentech je Volková vedená pod svým vyvdaným jménem Šamalovová.

Video Když Putin tančí: Ruský prezident přijel na svatbu rakouské ministryni zahraničí - Reuters
1080p 720p 360p

 

panda82 ( 6. prosince 2018 14:13 )

No a co, to jste spokojený, e jste to vyslídil?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa