Babička rozparovačka odmítá přiznat, kolik lidí zabila! Zavřeli ji do blázince

Autor: lm - 
19. 2. 2016
20:17

Případ babičky rozparovačky šokoval Rusko! Tamara Samsonova (68) je podezřelá z brutální vraždy nejméně 11 lidí. Obětí je ale nejspíš mnohem více! Chladnokrevná vražedkyně odmítá přiznat, kolik životů má na svědomí.

Samsonova byla zatčena loni v červenci poté, co v okolí jejího bydliště v Petrohradě byly nalezeny lidské ostatky. Usvědčily ji záznamy z okolních průmyslových kamer, které ji natočily přímo při činu, když v kastrolu nesla uříznutou hlavu poslední oběti.

Babička rozparovačka se k vraždě Valentiny Ulanovy (†79), o kterou pečovala, doznala. Důchodkyni pilkou uřízla hlavu, kterou pak z domu vynesla v kastrolu. To podporuje teorii vyšetřovatelů, že své oběti jedla. V hrnci hlavu dost možná vařila.

Ruská prokuratura Samsonovou poslala do psychiatrické nemocnice v Kazani, která v dobách Sovětského svazu nechvalně proslula jako místo perzekuce oponentů režimu. Tady si babička rozparovačka pobude do doby, než se její případ dostane k soudu.

Vyšetřovatelé babičku rozparovačku viní nejméně z 11 vražd, ale Tamara s nimi odmítá spolupracovat. Policie přiznala, že bude velmi obtížné ženu usvědčit, protože se stále nepodařilo nalézt těla obětí. „Možná se nikdy nedozvíme, v jakém rozsahu babička vraždila,“ uvedl podle serveru MailOnline zdroj blízký vyšetřování. Kriminalisté nyní prověřují každé záhadné zmizení lidí z jejího okolí za posledních dvacet let.

Samsonova je mimo jiných podezřelá z vraždy svého manžela, tchyně a několika podnájemníků, kteří všichni záhadně zmizeli. Babička rozparovačka si vedla rusko-anglicko-německý deník, ve kterém vraždy popisovala. „Zabila jsem svého nájemníka Voloďu, rozřezala ho nožem v koupelně na kousky, kusy jeho těla jsem narvala do plastikových pytlů a ty pak vyhodila v různých částech Frunzenského rajónu (v Petrohradě),“ píše se v jednom záznamu, který vyšetřovatelé uvolnili.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tgbg ( 20. února 2016 07:48 )

Asi bývala vzorná komsomolkyně. Rusko země vzorných vrahů a šílenců.

Zobrazit celou diskusi
Další videa