Slovenská černá vdova: Přítele zabila sekyrou, manžel se záhadně předávkoval

Slovenská černá vdova Anna Kršiaková
Autor: shp - 
22. října 2015
19:17

Nedávný pohřeb důchodkyně Anny (†73) v slovenském Brezne přitáhl velkou pozornost. Ani ne tak kvůli tomu, že důchodkyni zakousl její pes. Žena totiž byla matkou nechvalně proslulé slovenské černé vdovy Anny Kršiakové (46). Všichni tak čekali, zda se známá vražedkyně na pohřbu ukáže.

I když si odpykává dvacetiletý trest za vraždu, ve výjimečných rodinných důvodech, jako je pohřeb, podle slovenských zákonů může za ozbrojeného doprovodu při souhlasu opustit věznici. Na pohřbu se však podle informací slovenského portálu čas.sk přesto neukázala.

Finanční poradkyně Anna Kršiaková před více než deseti lety zabila svého přítele Mariána (†34) sekyrou. Vražednou zbraň si vzala s sebou, když omámeného přítele vylákala na jízdu autem. Za vesnicí odbočili na polní cestu, kde vystoupili z auta.

Marián spadl na zem, Anna ho poté udeřila sekyrou do hlavy a krku nejméně patnáctkrát. Oběť potom polila benzinem a zapálila. Vinu za vraždu se matka tří dětí snažila svalit na svého komplice a nadějného zetě, tehdy 23letého Petra. Marián ještě zaživa na Annu přepsal svůj byt a Anna měla získat z jeho pojistek 1,3 milionu korun.

Kršiaková tak získala přezdívku černá vdova. 11 let před vraždou Mariána totiž za záhadných okolností zemřel její manžel na předávkování léky. Další její přítel navíc tvrdil, že mu do vany chtěla hodit elektrickou lampu, a tím ho zabít. Vyšetřování ale nic neprokázalo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dutchschulz ( 22. října 2015 20:09 )

Moc se v tom neorientuji, asi v té rodině bývají vraždičky a násilná úmrtí na denním pořádku: 1. babičku zakousl pes 2. dcera bručí za vraždu přítele I 3. dcera málem zavraždila přítele II 4. manžel dcery se záhadně předávkoval 5. zeť dcery je nadějný mladý muž Resumé: Vražda a úmrtí jsou strašné věci. Ale zde mám tušení, že všichni z této rodiny a dotyční přátelé jsou exoti non plus ultra.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud