Bratr na stadionu, sestra v koncertní hale: Shodou okolností oba přežili

Autor: bop - 
14. 11. 2015
21:52

Tato sourozenecká dvojice měla velké štěstí v neštěstí. Anoine Griezmann (21) hrál zrovna na pařížském stadionu Stade de France zápas proti Německu, jeho sestra přišla na koncert Eagles of Death Metal do koncertní haly Bataclan. Shodou okolností se obě místa stala terčem teroristického útoku. Naštěstí oba páteční masakr přežili.

Když Griezmann dohrál utkání a plochu hřiště zaplavily tisíce vyděšených lidí, pokoušel se spojit se svou sestrou. Jenže to se mu nepovedlo. Rockový koncert v hale Bataclan se zvrhl v krvavou lázeň. Teroristé tady postříleli minimálně 100 lidí a desítky jich zranili. Před koncem koncertu útočníci zamkli východy a začali střílet.

Na svůj twitterový účet sportovec pod vlivem náročných událostí napsal: “Nechť se Bůh postará o mou sestru a Francouze.” Po dlouhých třech hodinách se Griezmann naštěstí dozvěděl, že se jeho sestře podařilo z pekla uniknout bez zranění. “Díkybohu se mé sestře podařilo dostat ven. Modlím se za všechny oběti a jejich rodiny,” napsal mladík na Twitter také. Alespoň tento příběh tedy měl šťastný konec.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Zobrazit celou diskusi
Další videa