Neděle 16. června 2024
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Oblačno, déšť 23°C

Týraný Blade zachráněný z parapetu v Uherském Hradišti: Do vody jen s vestičkou!

Autor: rv - 
11. června 2024
05:00

Výborně prospívá týraný pes Blade z Uherského Hradiště. Jeho pán ho nechal zavřeného v bytě, na kost vyhublé zvíře olizovalo kapky z parapetu. Teď o něj pečuje dočaskářka a hafan se u ní změnil ve spokojeného, prospívajícího psa. Aby se mohl plně věnovat oblíbenému plavání, vyfasoval dokonce plovací vestičku.

„Bladík a jeho nový koupací úbor. Klučík se totiž strašně rád koupe, ale pak zapomene mrskat zadníma nožkama a už loká andělíčky. Ale sluší mu to, viďte. Dá se říct, že jen kvete,“ popsala dočaskářka na sociální síti. A zvedla se vlna nadšených komentů.

Video  Zachráněný Blade krásně prospívá, plavání v jezírku si užívá s plovací vestičkou.  - Nalezení psi Uherské Hradiště
Video se připravuje ...

„Je vidět, jak je šťastný. A ta vesta je super, moc mu sluší. Je vidět, že se má nádherně,“ shodli se diskutující. To potvrdilo i zveřejněné video. Z Bladeho je prostě spokojený „plaváček“.

„Jen pes“

Přitom v polovině března vypadalo vše úplně jinak. Bladeho, který byl jen chodící kostra, zachránili z parapetu v Uherském Hradišti. Když majitele oslovili policisté, jeho reakce všemi doslova otřásla.  

Dotyčný jim sdělil, že do bytu nemuseli vstupovat, protože je prázdný a je v něm jen pes. Chci poděkovat všem, kteří na místě zasahovali a němé tváři zachránili život,“ uvedl tehdy starosta Stanislav Blaha.

Zlatíčko Blade

Majitel se oháněl tím, že měl údajně psychické problémy, se kterými se nikomu nesvěřil. Bladeho chtěl prý dát do útulku, ale měl obavy z reakcí okolí. „Doufám, že se Blade z toho dostane, a bude zase, jako byl dřív,“ kál se po záchraně zbídačeného psa.

Hafan, který vážil pouhých 17 kilogramů, skončil v péči veterinářky, poté se jej ujala v dočasné péči dobrovolnice. U té se zotavil, krásně přibral a dočaskářka pro něj má jen slova chvály. „Je to nejhodnější pes, kterého jsem tu měla. Dobrák od kosti,“ popisuje čtyřnohého mazlíka.

MADONNA ( 11. června 2024 16:23 )

Jsi překrásnej Blade ❣️

MADONNA ( 11. června 2024 16:23 )

Taky to chci vědět!

MADONNA ( 11. června 2024 16:22 )

Konečně přínosný článek, co udělá lidem velkou radost. Je úžasný, že se teď má jako pan král ♥️ Jsem šťastná, že to takhle vše vybojoval a veliké DÍKY patří všem hodným lidem, kteří ho dostali zpět do života a že je šťastný a přeju mu, už jen lásku a něhu❣️❣️❣️

MADONNA ( 11. června 2024 16:17 )

Přesně tak, moje slova.

Starej bonzák ( 11. června 2024 15:39 )

Zlatý oči ☝️

Zobrazit celou diskusi