Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Děti narušily výstup experta v BBC: Video se stalo senzací, tatínek sdílel po 6 letech rodinné fotky

Autor: rix, ČTK - 
15. března 2023
17:59

Britský profesor mezinárodních vztahů Robert Kelly se nečekaně proslavil videem, na němž do jeho živého rozhovoru se stanicí BBC nečekaně vstoupily dvě malé děti Marion a James. Jeho žena Jung-a je poté v rychlosti odvedla. Záběry se staly doslova senzací a pobavily miliony lidí. Kelly teď po šesti letech od úsměvného momentu sdílel fotografie své rodiny. 

„Marion měla minulý víkend pěvecké vystoupení, takže máme pěkné rodinné fotky,“ napsal Kelly na twitteru ke sdíleným fotografiím. „Ještě jednou děkuji vám všem, kteří mě sledujete. Má rodina a já jsem polichoceni vaší laskavostí,“ dodal. 

Video  Záběry Kellyho a jeho rodiny se staly doslova senzací a pobavily miliony lidí.  - Twitter/BBC
Video se připravuje ...

Video vyvolává nadšené reakce dodnes. „Ten okamžik je naprosto úžasný. Líbí se mi, jak ta malá holčička neohroženě vtrhla do pokoje,“ napsala expertovi pod fotografii jedna z jeho fanynek. „Znovu jsem se na to video podíval a smál jsem se, až jsem plakal,“ napsal další z diskutérů.

Manželský pár rozhodně nečekal před šesti lety takovou vlnu pozornosti. „Musel jsem si vypnout telefony, odhlásit se z twitteru i facebooku,“ řekl Kelly. Komentátor BBC konstatoval, že se na jeden či dva dny stali tou nejslavnější rodinou na světě, a nástup dětí a reakci rodičů označil za dokonalou situační komedii.

Manželé se zpětně na scénku několikrát dívali, připadne jim humorná a chápou, proč tolik lidí pobavila. „Zkrátka jsme se tomu zasmáli, ale také jsme se obávali, že se nám BBC už nikdy neozve,“ uvedla Kellyho manželka.

Žena první manželův rozhovor nahrávala ve vedlejší místnosti. Ovšem mezi rozhovorem vedeným po Skypu a přímým vysílám byla dvacetisekundová proluka. Jakmile viděla, že v manželově domácí pracovně jsou obě děti, běžela pro ně. Komentáře ze sociálních sítí, kde byla považována za chůvu, dál nekomentovali. Kelly přiznal, že ženě s dětmi nemohl pomoct, protože měl trenýrky.

Amy Růžová ( 15. března 2023 20:58 )

Takhle poníženě se může chovat jen Japonka. Normální manželka a matka by děti chytla v klidu za ruku a vzpřímeně odešla.

Zobrazit celou diskusi