Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 19°C

Podcast: Gayové si na sex musí počkat! Jaké o nich panují největší stereotypy?

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
6. ledna 2023
17:00

O vztazích, životech a sexu gayů dodnes kolují nejrůznější zvěsti a zkreslené představy. Tanečník Štěpán Ruszkowski přišel do podcastu Už budu! vyvrátit fámy, které panují o tom, co spolu muži dělají nejenom po tmě v ložnici.

Sympatický a usměvavý Štěpán objevil svoji sexualní orientaci na oslavě svých patnáctých narozenin. "Na zahradě jsme měli velké teepee, kam jsme s kamarádem pod vlivem levného alkoholu vzali jednu slečnu. Hráli jsme si a myslím si, že tam se úplně rozhodlo, že vagína není můj cíl. Koukal jsem na kamarádův penis a to mě vzrušovalo víc," vracel se k erotickým hrátkám pod plachtou, díky nimž si definitivně potvrdil, že je gay.

Video Už budu! Celý rozhovor s tanečníkem Štěpánem Ruszkowskim - pdc, ub, Jedlička, Marek, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Nejprve se s tímto intimním zjištěním svěřil kamarádům a potom to chtěl říct i doma, což ale nebylo nikterak snadné. "Kolikrát jsem šel s rodinou, ještě než to věděli a někde na dovolený šli dva kluci za ruku a oni se o nich vyjadřovali jako o buzerantech a teplouších. Pak už máš takové nutkání to skrývat a úplně se nesvěřovat, protože víš, že to je pro spoustu lidí, obzvlášť u nás na vesnici na Moravě, špatný. Takže si myslím, že na tu psychiku v raném dětství je to dost těžký a náročný," vzpomínal Štěpán Ruszkowski .

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

Postupně se ale jednotlivě členům rodiny svěřoval a všichni se s jeho sexuální orientaci vyrovnali. Štěpánova maminka se dokonce smála, protože to o něm už dávno věděla a chtěla, aby byl sám se sebou šťastný. Jakmile se Štěpán tedy "vyoutoval", začal pronikat do všech tajů sexu a vyzkoušel i pohlavní styk se ženou, který ho příjemně překvapil!

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa