Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Slepá věštkyně Baba Vanga o roce 2023: Přijde konec porodů a biologické zbraně?

Autor: jel, zf - 
25. července 2023
06:30

Bulharka Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova (†85) žila v letech 1911-1996. Byla od dětství slepá, ale údajně viděla do budoucnosti. Dodnes je známá především jako Baba Vanga a její věštby byly údajně z 85 procent úspěšné. Předpověděla válku na Ukrajině, teroristický útok 11. září i výbuch jaderné elektrárny Černobyl. Co nás podle slavné věštkyně čeká v roce 2023. 

Když bylo Bulharce 12 let, zasáhlo obec, kde žila, tornádo. To tehdy mladou dívku odneslo a rodina ji našla až po několika dnech, byla na pokraji smrti a přišla o zrak. Později Baba Vanga uvedla, že svou první vizi měla během dnů, kdy byla pohřešovaná. Věřila, že jí byl dán dar léčit lidi a předpovídat budoucnost. Vysloužila si přezdívku „Nostradamus z Balkánu“.

Za tajemnou ženou přijížděli lidé z daleka, včetně předních představitelů východního bloku jako například Leonid Brežněv. Baba Vanga se ale chovala ke všem stejně a pomáhala jak obyčejným lidem z okolí, tak známým a bohatým.

Jaderný výbuch?!

Přestože Bulharka v roce 1996 zemřela, zanechala po sobě proroctví i na další roky. Co nás podle ní čeká v následujícím roce? 

 

Jak uvádí deník Daily Mail, věštkyně predikovala, že v roce 2023 přijdou obrovské sluneční bouře. Výbuchy způsobené sluncem by pak mohly být stejně silné, jako miliony jaderných bomb.

Podle Baby Vangy by také mohlo dojít k jaderné katastrofě. Bulharka už v minulosti správně předpověděla výbuch Černobylu a tato děsivá předpověď přichází ve chvíli, kdy se světoví lídři obávají další jaderné katastrofy na Ukrajině.

Biologické zbraně!

Dále by se údajně měly na lidech začít testovat biologické zbraně, což ale zakazuje úmluva OSN. 

Zemi také údajně čeká velká změna na oběžné dráze. 

Každý rok Země urazí 584 milionů mil kolem Slunce, ale oběžná dráha se může mírně posunout v důsledku gravitačních sil jiných planet. Radikální posun za pouhý rok by byl pro naše životní prostředí zničující, protože by vedl k prudkému nárůstu teplot, stoupající hladině moří a radiaci. Jedná se tak o jedno z nejděsivějších proroctví.

Poslední předpověď je poněkud bizarní, říká, že přirozené porody budou zakázány a lidé se budou „rodit“ pouze v laboratořích.

Video  Řítíme se do záhuby? Nejděsivější proroctví Baby Vangy  - Videohub
Video se připravuje ...

 

xyz34 ( 29. července 2023 09:33 )

Novináři by měli na konci roku 2023 udělat inventůru jejího plácání. Splnilo, nesplnilo?

zirioges ( 25. července 2023 16:52 )

Věštkyně Vanga musela být po sabotáži v Černobylu (r.1986) hodně zklamaná.
Nemoc z ozáření se dotkla milionu Ukrajinců, Bělorusů i Rusů. Ještě že se Vanga nedožila Fukušimy a ruského útočení na Ukrajinu. Kdyby žila, došlo by jí, že Záporožská atomová elektrárna je další ruský sebevražedný nástroj kolapsu ruské ekonomiky. Je jen otázkou času a počasí (směru větru), kdy ji vyhodí ti tupci do vzduchu.

žanyn ( 25. července 2023 11:16 )

Také prý něco předpovídala i o Putinovi...

Athina ( 4. dubna 2023 06:53 )

Tak pokusy s biologickou zbraňi v podobně covidu už máme za sebou….dle mého názoru…

jetuslunicko ( 31. března 2023 13:45 )

přesně napsáno. Ohledně U,k,kr- škoda slov. To bude pro ještě naše pravnoučata nikdy neukojitelná pokladna !! Domluvou o míru by se ta zatím stále vydatně cinkající pokladna přiškrtila, tudíž o to se nestojí.

Zobrazit celou diskusi