Pondělí 5. června 2023
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
Oblačno, déšť 21°C

Slepá věštkyně Baba Vanga o roce 2023: Přijde konec porodů a biologické zbraně?

Autor: jel, zf - 
28. března 2023
09:38

Bulharka Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova (†85) žila v letech 1911-1996. Byla od dětství slepá, ale údajně viděla do budoucnosti. Dodnes je známá především jako Baba Vanga a její věštby byly údajně z 85 procent úspěšné. Předpověděla válku na Ukrajině, teroristický útok 11. září i výbuch jaderné elektrárny Černobyl. Co nás podle slavné věštkyně čeká v roce 2023. 

Když bylo Bulharce 12 let, zasáhlo obec, kde žila, tornádo. To tehdy mladou dívku odneslo a rodina ji našla až po několika dnech, byla na pokraji smrti a přišla o zrak. Později Baba Vanga uvedla, že svou první vizi měla během dnů, kdy byla pohřešovaná. Věřila, že jí byl dán dar léčit lidi a předpovídat budoucnost. Vysloužila si přezdívku „Nostradamus z Balkánu“.

Za tajemnou ženou přijížděli lidé z daleka, včetně předních představitelů východního bloku jako například Leonid Brežněv. Baba Vanga se ale chovala ke všem stejně a pomáhala jak obyčejným lidem z okolí, tak známým a bohatým.

Jaderný výbuch?!

Přestože Bulharka v roce 1996 zemřela, zanechala po sobě proroctví i na další roky. Co nás podle ní čeká v následujícím roce? 

 

Jak uvádí deník Daily Mail, věštkyně predikovala, že v roce 2023 přijdou obrovské sluneční bouře. Výbuchy způsobené sluncem by pak mohly být stejně silné, jako miliony jaderných bomb.

Podle Baby Vangy by také mohlo dojít k jaderné katastrofě. Bulharka už v minulosti správně předpověděla výbuch Černobylu a tato děsivá předpověď přichází ve chvíli, kdy se světoví lídři obávají další jaderné katastrofy na Ukrajině.

Biologické zbraně!

Dále by se údajně měly na lidech začít testovat biologické zbraně, což ale zakazuje úmluva OSN. 

Zemi také údajně čeká velká změna na oběžné dráze. 

Každý rok Země urazí 584 milionů mil kolem Slunce, ale oběžná dráha se může mírně posunout v důsledku gravitačních sil jiných planet. Radikální posun za pouhý rok by byl pro naše životní prostředí zničující, protože by vedl k prudkému nárůstu teplot, stoupající hladině moří a radiaci. Jedná se tak o jedno z nejděsivějších proroctví.

Poslední předpověď je poněkud bizarní, říká, že přirozené porody budou zakázány a lidé se budou „rodit“ pouze v laboratořích.

Video  Řítíme se do záhuby? Nejděsivější proroctví Baby Vangy  - Videohub
Video se připravuje ...

 

Athina ( 4. dubna 2023 06:53 )

Tak pokusy s biologickou zbraňi v podobně covidu už máme za sebou….dle mého názoru…

HeiI_Babisch ( 2. dubna 2023 20:37 )

Když se stane cokoliv, tak se řekne, že to ona již předpověděla. Ale vždy se to řekne až dodatečně. Zajímavé.

jetuslunicko ( 31. března 2023 13:45 )

přesně napsáno. Ohledně U,k,kr- škoda slov. To bude pro ještě naše pravnoučata nikdy neukojitelná pokladna !! Domluvou o míru by se ta zatím stále vydatně cinkající pokladna přiškrtila, tudíž o to se nestojí.

kdoasi ( 31. března 2023 04:29 )

Tohle je fakt pr.del....clanek z 28.3.2023, ale diskuze uz z 1.1. Takze bulvarni skrabalove jen neco vytahli z archivu, mozna trochu poupravili a honem šířit "mrazivý" sra.čky😂 Ideálně každý 3 měsíce, ať národ nevyjde ze cviku😆

yokky ( 28. března 2023 16:19 )

😥😥😥😥­😥😥😪😪😪😪­😪😪🤔🤔🤔🤔­🤔😭😭😭😭😭­😭😭no nic dobreho nas neceka......bude pohroma......

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa