Čtvrtek 19. května 2022
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Polojasno 21°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Další mrazivé proroctví slepé vědmy Baby Vangy: Putin bude pánem světa!

Autor: pma - 
28. března 2022
05:18

Bulharská jasnovidka Vangelija Pandeva Dimitrova Gušterova (†85) je ve světě známá především jako Baba Vanga. Slavná vědma za svůj život dala nespočet mrazivých předpovědí, které se později více či méně splnily. Teď vyplavala na povrch další její mrazivá vize. Ruský prezident Vladimir Putin bude podle vědmy pánem světa!

Jako dítě přišla Bulharka, dnes známá jako Baba Vanga, o zrak při tornádu. Vidět ale i tak prý uměla. A rovnou do budoucnosti. Mnoho lidí ji přezdívá Nostradamus z Balkánu, protože její děsivé vize se často staly skutečností. Vědma dokázala předpovědět například výbuch elektrárny v Černobylu v dubnu roku 1986, smrt princezny Diany v roce 1997, teroristické útoky během 11. září 2001 nebo potopení ponorky Kursk počátkem nového tisíciletí.

Všechno roztaje jako led!

Baba Vanga ale předpověděla i další hrozivé skutečnosti, které se zatím naštěstí nevyplnily. Podle britského deníku The Mirror vědma předpověděla, že ruský prezident Vladimir Putin „Bude pánem světa!“. Ve své vizi ho prý viděla jako vůdce celého světa a Rusko jako supervelmoc. Podle deníku tuto představu svěřila spisovateli a vědci Valentinu Sidorovi.  „Všechno roztaje jako led a jediné, co zůstane nedotknuto, bude sláva Vladimira Putina, sláva celého Ruska,“ údajně řekla na konci 80. let Baba Vanga. Dodala také, že „Nikdo Rusko nebude moci zastavit“ a viděla „příliš mnoho obětí“.

Svět přestane existovat v roce 3797

Své proroctví na slovo přesně zopakovala krátce před svou smrtí v roce 1996.  A mluvila také možnosti 3. světové války a hrozbě jaderných zbraní.

A co nás ještě podle Baby Vangy v nadcházející době čeká? Podle předpovědi letošní rok lidstvo prý čeká nový smrtící virus, apokalypsa kobylek v Indii nebo nedostatek pitné vody. Baba Vanga předpověděla prý události až do roku 3797, kdy by měl svět, jako ho známe, přestat definitivně existovat.

 

UFO1 ( 14. dubna 2022 08:42 )

Sybilina proroctví jsou více úspěšná a označují úplně jiného vládce,Rus válčí na špatné světové straně,USA ani Evropa ho ohrozit v jeho mega Rusi nechtěli, špatná buzola....

zdenios ( 11. dubna 2022 10:12 )

Však už právě je! Všichni o něm mluví, všichni na něj myslí. Myslím, že média sledují něco jako že celý svět bude mít jen jednu vlajku a sám Putin bude pyšně sedět na trůně a do konce života zpívat jeden verš: Vyčistil jsem Zemi od nebezpečí mezi všemi. Očistil jsem sebe a můžu mít rád jen Tebe, planeto nově zvanou RUS! - A tak doufám, že vědma viděla jen tu velikost myšlenek a vlivu, která světem hýbe.

frantacizek ( 8. dubna 2022 16:53 )

zákaz vývozu TVRDÉ měny-valut...mi tam vyskočilo

frantacizek ( 8. dubna 2022 16:53 )

pokud ho sovětská KGB nezabije, pak se někde ztratí a dožije v zapomnění s tím, co si nakradl. Ale spíše bude platit to první, pač stalinističtí, totalitní pohlaváři + diktátoři obecně si udržovali odpradávna moc odpustky směrem k okolí. Do dvou let nebude z čeho..jakože přibude i kriminalita a bouře lidu, protože ti nahoře si nebudou chtít odepřít svůj standard a Sověti přijdou o dost významné přijmy z prodeje nerostného bohatství a na lid dole už nyní zbývá málo, v budoucnu nebude nic..
Pevně ale doufám, že soudruzi z KGB mají náhradu.Jak už jsem psal, nikdo nechce vidět Sovětský svaz na kolenou a jako neřízenou střelu s jadernými zbraněmi v zádech. Případně by tam pak měl zasáhnout s tajnými službami Západ a spoludosadit tam Sovětům konečně někoho normálního do čela od dob Kateřiny Veliké..

frantacizek ( 8. dubna 2022 16:49 )

zákaz vývozu měny, zákaz výběru nad 10tis USD, příkaz odvádět polovinu devizových rezerv z toho minima obchodování, které ještě sovětské firmy realizují sovětské Centrální bance, růst cen potravin včetně těch základních, někdy až o 100% /!!/.
A reakce Sovětů? Uměle držený kurz rublu, který se prakticky na trzích neobchoduje, čiže to sovětské Centrální bance pomáhá udržovat tohle zdání tzv. normality.. Přitom Sověti stojí v těžké defenzívě před světem už jen v očekávaní tahů směřujících k serií šachů - první by bylo ropné embargo od Evropy (od USA už přišlo v minulých dnech), což už mělo být podle mě dávno, protože Evropa ropu snadno nahradí, Sověty to pošle do kolen. Dále vyloučení Sovětů ze Světové obchodní organizace, což jim zdraží prakticky veškeré ještě stávající obchody směrem ven o celní doložky, další šach.. A mat do 2 let tvrdím - vypovězení smluv o dodávkách plynu, což bude znamenat bankrot sovětské ekonomiky a dost možná i konec Vladimira Visarrionoviče, protože už nebude ani tzv. z čeho krást..
zatím to bábo moc nevypadá..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa