Neděle 11. duben 2021
Svátek slaví Izabela, zítra Julius
Oblačno 17°C

Žena si myslela, že má zánět ledvin: Když trpěla na toaletě, porodila zdravé miminko!

Autor: rix - 
8. dubna 2021
11:27

Melissa Surgecoffová z Bostonu přisuzovala své potíže ledvinovým kamenům a podle ní se jí ulevilo z nepříjemných křečí, až když si sedla na záchodovou mísu. To, co následovalo, prý vůbec nečekala!

Osmatřicetiletá Melissa osmého března rychle běžela na toaletu, přičemž z ní vypadlo něco, co ale vůbec nečekala. „Nejdříve jsem myslela, že jsem ztratila orgán,“ svěřila se serveru Today.com.

Když ji její o rok mladší manžel přišel zkontrolovat, nejdřív vůbec nevěděl, na co vlastně kouká. Po chvíli mu ale došlo, že v míse ležel malý chlapeček!  Vzal ho tedy a omyl. Podle svých slov věděl jak, podle televizní show, kterou sledoval. „Pozoroval jsem jeho břicho a začal dýchat, pak už se z toho stala spíše oslava,“ sdělil serveru Metro.

Manželé poté zavolali záchranku, jelikož se ženiny bolesti zhoršovaly.  Záchranáři očekávali ženu s ledvinovými kameny, o to větším překvapením pro ně bylo shledání s malým chlapcem.

Mimo nedostatku železa v krvi v nemocnici zjistili, že je chlapeček pojmenovaný Liam v pořádku. Matka svůj nárůst hmotnosti nespojovala s těhotenstvím. Myslela si, že přibrala kvůli tomu, že byla kvůli covidu uvězněna doma.  

Video Porodní asistentka Alena Wernerová přivedla za 30 let na svět přes tisíc dětí. - Andrea Ulagová

georgexxx ( 8. dubna 2021 13:00 )

A teď tu o Karkulce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa