Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Zataženo, déšť se sněhem 5°C

Češka provdaná do Pákistánu je zpět v ČR: Jak to vypadá s miminkem?

Češka (65) si vzala v Pákistánu mladíka (23).
Češka (65) si vzala v Pákistánu mladíka (23).  (Autor: Reprofoto YouTube.com - Urdu Point, Daily Pakistan Global)
Autor: jel - 
8. dubna 2021
05:20

Bývalá učitelka (65) z České republiky se přes internet seznámila s mladíkem Abdullahem (23). Začátkem února za ním přiletěla do jeho rodného Pákistánu a provdala se za něj. V zemi se jí ale vůbec nelíbilo, a tak je zpět v Čechách a vyřizuje papíry pro svého miláčka. Ten už dříve prozradil, že touží po miminku, otěhotněla jeho manželka?

Celý příběh začal pro někdejší učitelku angličtiny a němčiny a pákistánského mladíka na sociální síti facebook. Tam si dvojice začala psát a později i volat. Po dlouhých třech letech se nakonec Češka rozhodla za Abdulláhem odletět. „Požádal mě o ruku několikrát přes messenger, říkala jsem mu, že si ho nechci vzít, ale pak jsem sem přijela,“ popsala učitelka webu Daily Pakistan.

Přestože se objevily názory, že je mladík pouhý sňatkový podvodník toužící po českém občanství, manželé tvrdí, že jsou do sebe opravdu zamilováni. Učitelce, která kvůli lásce konvertovala k islámu, se ovšem v zemi, kam přicestovala, vůbec nelíbilo. Nerozuměla si prý příliš ani s rodinou svého novomanžela.

V Pákistánu tak strávila pouze krátkou dobu a vrátila se domů. Nyní se údajně snaží zařídit vše potřebné k tomu, aby její manžel mohl přicestovat za ní a mohli žít společně zde. „Abdullah tvrdí, že by měl do České republiky dorazit za šest měsíců,“ řekl Blesku novinář Alí Aršád. „Do své manželky je prý mladík velmi zamilován a myslí na ni ve dne v noci. Opravdu mu chybí,“ dodal.

Je tu však ještě jeden problém. Už dříve se Pákistánec svěřil s tím, že velmi touží po tom, aby se stal otcem. Lékaři ovšem manžele varovali, že by těhotenství mohlo dopadnout špatně jak pro Češku, tak pro dítě. Důvodem je učitelčin vysoký věk. Podle Aršáda zatím pár potomka neočekává. „Abdullahova manželka nemohla otěhotnět,“ uvedl.

 

laco ( 9. dubna 2021 10:06 )

laco ( 9. dubna 2021 10:03 )

úplne presne

laco ( 9. dubna 2021 10:00 )

kráva nebeská

zkzkz ( 9. dubna 2021 09:24 )

lekno ( 8. dubna 2021 22:23 )

Já bych neřekla, že nepracoval.. To, co s ní musel dělat – je těžká práce.. Normální kluk ve věku 23 let by měl možná a ne jednou – zažívací nebo jiné zdravotní potíže – před, nebo po.. Třeba dostával nějaký „doping“, aby to zvládal. Měl raději zústat při malování pokojú. A divné je, že se vúbec neponáší na ostatní členy rodiny. Byla tu fotka jeho famílie v jiném článku. On je z nich nejhezčí, proto kdoví, jestli nebyl tou rodinou určen, vychován a zmanipulován právě pro tenhle plán – jako hezká volavka pro staré matróny v Evropě.. Hanba té rodině, že tohle dovolili s nim provést a hanba té učitelce, že používá pro sex kluka ve věku svého vnuka. Kluci, co tohle dělají, předčasně zestárnou..

Zobrazit celou diskusi
Další videa