Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Piercing v penisu manželce zachránil život: Po nepříjemném sexu ji nález lékaře vyděsil

Autor: štt - 
26. dubna 2021
21:01

Mnoho párů žijících v dlouhodobém vztahu po čase všechny milostné hrátky omrzí a hledají alternativy, jak si upadající zábavu okořenit. Cicely a její muž si vyrazili na noc užit do lesa. Tahle letní zábava nejspíš ženě zachránila život.

Ojedinělý příběh zprostředkovala americká televizní show Sex Sent Me to the ER informující o sexuální prevenci. Pár popsal, jak po spontánní rychlovce žena okamžitě pocítila pálení v pochvě. „Měla jsem velké bolesti. Nechala jsem si nasadit nitroděložní tělísko, se kterým jsem měla velké potíže,“ vysvětlila. Bolest však byla silná.

Cicely začala panikařit a zeptala se svého manžela, zda ji podváděl a nakazil jí. „Hrozně mě rozzlobilo obvinění z podvádění,“ dodal její partner. „Nikdy jsem ji neviděl takhle se chovat. Uvědomil jsem si, že něco není v pořádku.“

Ihned ženu proto převezl na pohotovost. Lékaři však zpočátku věřili, že pálení a výtok jsou příznakem kapavky nebo chlamydií. Muž však odmítal přiznat, že by měl sex s jinou ženou než se svou manželkou.

Lékař se ženy zeptal, zda je na něco alergická. Cicely mu pověděla o své alergii na mincovní stříbro. Manželovi ihned došlo, kde je problém... Dráždivá reakce mohla být způsobena jeho piercingem v penisu, kterým chtěl svou choť překvapit.

Lékař se přes možné vysvětlení rozhodl pro vyšetření pánve pomocí ultrazvuku. Ukázalo se, že nitroděložní tělísko způsobilo nepříjemnou infekci. Mimo to doktor zjistil, že Cicely měla cysty na vaječnících a předrakovinnové polypy!

Manželův piercing ženě možná zachránil život. „Šance, že budu mít rakovinu, byla velice vysoká, takže jsem velmi vděčná, že si ten piercing udělal,“ dodává Cicely.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi