Čtvrtek 22. duben 2021
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno, déšť 11°C

Lovkyně (32) se pochlubila skolením vzácné žirafy: Na šokující „valentýnce“ pózuje s jejím srdcem v rukou!

Autor: rc - 
26. února 2021
15:14

Sociální sítě pobouřila farmářka a vášnivá lovkyně Merelize Van Der Merweová. Dvaatřicetiletá máma se na facebooku pochlubila fotografií, na níž pózuje s mrtvým tělem vzácné žirafy černé! Ulovit tento vzácný druh žirafy si prý přála dlouhých pět let a kýženého lovu se dočkala až tohoto Valentýna. O něco později na sociální síť navíc publikovala fotku, na níž drží žirafí srdce! Šokovaní lidé dokonce již začali podepisovat petici, aby byl účet lovkyně zablokován.

Farmářka z Jihoafrické republiky Merelize Van Der Merweová je vášnivou lovkyní, která o sobě tvrdí, že lov je její nedílnou součástí. „Lov není jen něco, co dělám, je to to, kým jsem,“ uvádí v úvodu svého profilu na sociální síti facebook, který zasvěcuje popisu svých loveckých výprav a zároveň svými příspěvky dává nahlížet do svého soukromého života na africké farmě.

„Afrika není jen tam, kde žiji, je to můj domov. Vydejte se na cestu se mnou,“ dodává v úvodu profilu, kde ji sleduje víc jak 98 tisíc lidí. Ovšem příspěvkem, který na sociální síti publikovala začátkem února, velkou část fanoušků pobouřila, a to natolik, že se někteří z nich rozhodli sepsat petici, aby byl její účet zablokován. „Na své stránce „veřejné osoby“ tato příšera sdílí fotografie ohrožených druhů, které masakruje. Mezi nimi jsou žirafy, sloni a leopardi,“ stojí v úvodu petice, která má za cíl sesbírat 10 tisíc podpisů. Organizátorům se doposud podařilo získat jich víc jak 9 500 a podpisy stále přibývají.

Den před oslavami svátku zamilovaných Merelize totiž na sociální síti sdílela příspěvek, v němž se pochlubila, že se jí podařilo splnit si svůj sen, a to zastřelit vzácný druh žirafy! V příspěvku uvádí, že už od roku 2016 si přála ulovit vzácnou žirafu černou. „Nic ale nebylo to, co jsem hledala. Kontaktovala jsem téměř každého, koho jsem znala. V roce 2017 jsem ji našla, ale bohužel jeden z mých přátel se k ní dostal jako první,“ napsala k fotografii, na níž pózuje s úsměvem u těla mrtvé žirafy.

„Před dvěma týdny mě kontaktoval drahý přítel Chrisjan Bakker ohledně mé žádosti,“ píše Merelize s tím, že jí sdělil, že má velice starou žirafu, u níž si není jistý, zdali vydrží další tři měsíce. „Můj úžasný manžel věděl, že to byl můj sen a plně mě podporoval,“ dodala lovkyně. U snímků, na nichž šťastně pózuje s mrtvou žirafou, se rázem začaly hromadit komentáře. Některé z nich pozitivní, ovšem řada z nich lov odsuzovala.

 „S tebou je něco špatně. Být nadšená ze zabíjení zvířat? Psychopatický,“ napsala jedna z uživatelek facebooku. „Nemůžu uvěřit, že jsi hrdá na to, co jsi udělala,“ napsal další uživatel. Ovšem hned druhý den Merelize publikovala šokující fotografie, na nichž drží srdce žirafy! „Přemýšleli jste někdy, jak velké je srdce žirafy? Jsem absolutně nadšená z mého obrovského valentinského srdce!“ napsala k fotografiím, které vzbudily rozhořčení.

Vypadá tak šťastně! Možná má nějakou psychiatrickou poruchu,“ napsal v komentáři uživatel sociální sítě. „Myslím, že potřebuješ pomoc. Doufám, že tvůj další velký valentinský dárek bude tlama lva blízko tebe a nebudeš mít šanci reagovat,“ napsal do komentářů další uživatel. Elisa Allenová, ředitelka britské pobočky skupiny PETA, jednání lovkyně pro britský deník The Independent popsala jako krvežíznivost spojenou s touhou se předvést.

VIDEO: Sexy lovkyně Michaela: Pro zábavu nestřílím! A přestat nehodlám! 

Video Sexy lovkyně Michaela: Pro zábavu nestřílím! A přestat nehodlám! - Blesk TV, Zuzana Brzáková

illyria ( 26. února 2021 22:27 )

Proč je to srdce zakostičkované? Příště zakostičkujte i řízek nebo jatýrka...

koloman ( 26. února 2021 20:58 )

Č.u.b.k.a jedna rozkopat ji tu smradlavou ***.

begonie ( 26. února 2021 19:23 )

Odporná ženská - snad ji brzy někdo zastaví a to navždy!!!!

Ievice-je-smegma ( 26. února 2021 18:57 )

My čumíme na ni. Místo žirafy jejího fakana, pár podobných blbů za ním a ať čumí zas ona.

AIiAIice ( 26. února 2021 18:51 )

Nastal čas, aby si ta kráva zajebaná vyzkoušela, jaké je to být na druhé straně., Tedy ne lovcem, ale kořistí. Doufám, že se někdo takový najde. Na jednu stranu se vynakládají obrovské peníze na záchranu slonů a nosorožců před pytláky a na druhou stranu někdo takové pizdě zkur..ené umožní zabít tak ušlechtilé zvíře, jakým žirafa černá bezesporu je. Nechápu, jak je to možné a kdo jí to zprostředkoval. Takové lidi bez milosti zavřít na doživotí, nebo ještě lépe nechat v jejich přítomnosti selhat zbraň.

Zobrazit celou diskusi
Další videa