Pátek 23. duben 2021
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 11°C

Lovkyně (27) si bere s sebou na číhanou i svoje miminko: Vychováš z něj vraha! děsí ji lidé

Autor: jel - 
31. ledna 2021
13:27

Fyzioterapeutka Gabrielle Shakerová z Pensylvánie vždy milovala pobyt v přírodě. Když ji její manžel vzal poprvé na lov, zamilovala se do této činnosti. V zabíjení zvířat pro zábavu pokračovala i když byla těhotná, a dokonce i když měla celý den v lese kontrakce. Svého malého synka Rhetta Leea vzala na první lov hned v šesti týdnech. Lidé na sociálních sítích lovkyni obviňují, že vychovává vraha.

Gabrielle vždy milovala pobyt v přírodě, na střední škole se věnovala atletice, ale hledala jiný sport, při němž by trávila více času venku. Nemohla však najít nic vyhovujícího až do roku 2010, kdy ji manžel Cody vzal na lov.

„Svého nynějšího manžela jsem potkala, když mi bylo teprve 15 let. Věděla jsem, že loví, ale mě zajímala více atletika, zároveň jsem ale chtěla trávit více času v přírodě. V roce 2010 mě Cody požádal, zda bych ho na lov nedoprovázela. Měla jsem obavy, ale říkala jsem si, že to může být zábava,“ popsala Gabrielle, jak to vše začalo.

Poté, co si poprvé v životě vystřelila na bažanta, do zabíjení se zamilovala. „Když jsem držela brokovnici a vystřelila na bažanta, bylo to osvobozující, v tu chvíli jsem věděla, že je to přesně pro mě,“ dodala.

Kontrakce uprostřed lesa

Od té doby lovila veverky, jeleny, bažanty i medvědy. Dala se i na rybaření. S manželem ale chtěli založit rodinu.  Když Gabrielle otěhotněla, v její oblíbené kratochvíli ji to rozhodně nezastavilo. „Nicméně, i když jsem byla z těhotenství nadšená, věděla jsem, že to znamená, že se musím během příští sezóny vzdát lovu. To bylo něco, na co jsem nebyla připravená, a tak jsem se rozhodla přijmout zvláštní opatření a v činnosti pokračovat,“ vysvětlila novopečená máma.

V první den lovecké sezóny, na kterou vyrazila jako těhotná, začala mít kontrakce. Nechtěla se ovšem vzdát zábavy, a tak věřila své intuici. Ta jí totiž říkala, že jde pouze o falešný poplach. Celý den tedy dál střílela krůty a bažanty i přesto, že to bylo náročné. Miminko se nakonec narodilo až o dva týdny později. „Nemohla jsem uvěřit, že jsem matka. Chtěl jsem s ním trávit každou minutu dne,“ popsala Gabrielle.

S malým miminkem vyrazila do lesa hned v jeho šesti týdnech. Dala mu chrániče uší a pevně si ho připoutala k sobě. Byla nadšená, že den byl úspěšný a hned v květnu se prý budou připravovat na další sezónu. Rodina i přátelé ji v tom podporují, ale na internetu se objevilo několik negativních komentářů, které ji obviňují, že dítě vede špatnou cestou. „Proč chcete aby váš syn byl vrah?“ napsal jeden z uživatelů. 

Podívejte se na video o tom, jak afričtí domorodci připravují zvířata o život.

janisek ( 31. ledna 2021 17:14 )

Však mají ti lidi pravdu! Tohle je bezcitná hyena. Neříkám těm lidem jinak než démoni.

nemocna ( 31. ledna 2021 14:46 )

Tyranko a vražedkyně at zhyneš co nejbolestivější a nejdelší smrtí, proklínám tě at se škvaříš v pekle, covit si tě najde a svět bude štastný o jednoho vraždícího haj..a mín co ti ty nebohá zvířata udělali???? nebýt tebe mohli běhat a užívat si svůj krásný život

Zobrazit celou diskusi
Další videa