Zakrvácená lovkyně (29) je hvězdou Instagramu: Zdravotní sestře vyhrožují znásilněním

Autor: rc - 
16. září 2019
16:39

Na první pohled vypadá jako křehká žena, Kate Smallová se však nebojí vzít do ruky pušku a vyrazit na lov. Devětadvacetiletá zdravotní sestra a máma roční holčičky je vášnivou lovkyní, která si troufne skolit vlka, kance i medvěda! Se svými trofejemi se ráda fotí a fotografie, na nichž je potřísněná krví zvířat, publikuje na sociální síti Instagram, kde ji sleduje téměř třicet tisíc lidí.

Kate Smallová žije se svým snoubencem Justinem ve městě Boise v americkém státě Idaho. Pohledná žena pracuje jako zdravotní sestra a s Justinem vychovává roční holčičku Finley. Ve volném čase se však věnuje pořádně krvavému koníčku.

Když bylo Kate deset let, nevlastní otec ji vzal na lov a ta činnosti okamžitě propadla. Lov divokých zvířat bere jako sport. Zatímco většina lidí na sociální síti Instagram publikuje fotografie z cest kolem světa, Kate tam vystavuje snímky ze svých loveckých výprav.

Američanka trvá na tom, že nejde o nic špatného. Loví prý legálně a hlavně kvůli masu. „Jsem ráda, když přesně vím, odkud moje jídlo pochází. Ráda své rodině poskytuju organické, výživné jídlo. Tento životní styl mi také umožňuje vytvořit si úžasné vzpomínky s rodinou a přáteli,“ vysvětlila Kate britskému listu Daily Mail. „Kromě vlků, kteří v sobě mají parazity, jež jsou nebezpeční a maso je špatné, lovím právě kvůli masu. Nikdy nelovím zvíře pro zábavu, je to pro jídlo nebo ochranu přírody,“ dodala.

Devětadvacetileté brunetce zároveň nedělá problém spát v horách ve sněhu pod stanem, ani stáhnout kůži ze zastřeleného zvířete uprostřed lesů! Její stránka na sociální síti je plná fotek loveckých trofejí, s nimiž pózuje s úsměvem na rtech. Pohledné lovkyni nevadí ani krev, ba naopak! Bundu a kalhoty od krve dokonce vyfotografovala a ke snímku laškovně napsala: „Něco se přihodilo….“

Na sociální síti ji sleduje téměř třicet tisíc lidí, komentáře u jejích fotografií však nejsou příliš obdivné. „Vražedkyně,“ stojí v komentáři u fotografie, na níž je se svým snoubencem a mrtvými vlky. „Styď se,“ stojí v komentáři u snímku, kde se usmívá nad mrtvým medvědem.

Kate přiznala, že jí dokonce pár lidí vyhrožovalo i smrtí! „Dostala jsem tisíce zpráv, v nichž mi vyhrožovali smrtí. Lidé mi říkají věci, které bych nepřála ani svému nejhoršímu nepříteli. Stovky lidí mi také vyhrožovalo, že mě znásilní a zavraždí mou roční dcerku. Vzpomínám si, že jeden člověk uvedl toto: Dám tvoji dceru do míchačky a budu poslouchat, jak křičí,“ uvedla Kate a dodala: „Také mi chodí zprávy, v nichž mi lidé vyhrožují, že zavraždí mé psy, což je naprosto nedává žádný smysl. Jsou rozčilení, že zabíjím zvířata a tak půjdou a zavraždí zvířata.“

 

Jan Brandis ( 17. září 2019 11:41 )

Takže střílet vlky a medvědy je ochrana přírody??? A neomlouvá jí ani to že je přiblblo z Ameriky. Holt někdo si tam chodí zastřílet do lesa a někdo do školy 😂🤣😂

djaba ( 17. září 2019 10:11 )

Občasný lov nestandardních zvířat je sport opravdových tvrďáků .

Canonit ( 17. září 2019 05:21 )

Nevím jestli jít zvracet nebo brečet 😢

sigmae ( 17. září 2019 01:27 )

oni čistí faunu od těch nejlepších, když vidím ty rozzářená očka nad zavražděnými zvířaty, chce se mi blejt

Mnau1 ( 17. září 2019 00:59 )

Nesnasim tyto blby, co se stavi do pozice tech skvelych co cisti faunu od slabych a nemocnych kusu. Myslim, ze od toho je priroda. Od nas jedna taka blbka se taky tak prezentuje. Clovek si mysli, ze ma pravo do vseho zasahovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud