Lovkyně vzácných tvorů šokuje: Žirafa chutnala výborně a mám z ní pouzdro na flintu i polštáře!

Autor: yks - 
9. června 2019
05:15

Američanka Tess Thompsonová Talleyová (38) loví ve velkém a ráda. S kořistí, například se vzácným samcem černé žirafy, se s oblibou vystavuje na sociálních sítích. Z výčitek ani výhrůžek milovníků přírody si nic nedělá. „Jsem pyšná na ten úlovek, mám z něj krásné pouzdro na flintu,“ prohlašuje.

Američanka, jíž vyhrožovali kvůli žirafě, kterou zastřelila v Jihoafrické republice, nemá žádné výčitky. Naopak Tess Thompsonová Talleyová (38) hrdě obhajuje lov i pózování se zabitými zvířaty, které jí získalo tolik nepřátel.

„Ta zvířata jsou tam kvůli nim, abychom se na nich živili, abychom je jedli!“ brání se. Vášnivá lovkyně se své zálibě věnuje v domovské Odesse v Texasu a v maskovacím obleku se stává postrachem místní zvěře. 

Ráda ovšem zavítá také do exotické Afriky, kde loví žirafy a další velké savce. Nemá prý kvůli tomu žádné výčitky, jak prozradila v rozhovoru pro televizi CBS. „Byla výborná!“ konstatovala na konto velké žirafy, kterou zastřelila a ze které si nechala zhotovit pouzdro na pušku. 

„Tohle je část černé žirafy, kterou jsem zastřelila. Něco, co můžu mít s sebou na svých loveckých výpravách,“ nechala se slyšet. Doplnila, že si nechala zhotovit dekorativní polštáře. „Všem se náramně líbí,“ dodala.

Z kritických  komentářů veřejnosti ani celebrit si nic nedělá. „Využívají to kvůli své slávě, nemyslím si, že by na nich záleželo,“ prohlašuje Talleyová.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

VENDULA ( 9. června 2019 23:06 )

Pohled na ty fotky je zdrcující..Doufám ty hnusná špíno,že tě buď zašlape stádo slonů,nebo že tě někdo střelí stejně jako to děláš ty..Odpornej a zbytečnej člověk a všichni kdo ubližujou bezbranným tvorům..Být tam,brečela bych jako želva.

hujer.z.blesku ( 9. června 2019 10:54 )

Někteří lidé si své mindráky kompenzují na diskusích a někteří na zvířatech, bohužel.

y1xcvbnm ( 9. června 2019 10:34 )

já si myslím že na to doplatí, najde se nějaký ochránce přírody a bude vyřešeno, taková mrcha se jen tak nevidí , ještě se tím chlubí, musí snad mít nějaké povolení a ta jí dává kdo???

banany ( 9. června 2019 10:32 )

Proč tu s.v.i.ni už někdo dávno nezastřeli jako ona ta nevinná zvířata?????? Takto bude zabíjet do nekonečna dokud jí někdo také nezastřelí,bestii

vasek711 ( 9. června 2019 10:04 )

co ji ta zirafa udelala ze musela umrit? at jede nebo leti treba do Syrie odstranit par teroristu kdyz tak rada strili.... na to ale musis vlastnit mezi nohama koule misto kundicky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud