Ruce od krve a jiskra v oku? Krásná lovkyně rozděluje svět: „Zabij se!“ píšou jí kritici

Autor: chal - 
5. března 2020
05:15

Novozélanďanka Sammi Lee (23) je mladá, krásná a na sociálních sítích má tisíce fanoušků. Na rozdíl od mnoha dalších instagramových celebritek ale vyvolává velké kontroverze. Sammi má totiž poměrně nezvyklý koníček – je vášnivou lovkyní a svými trofejemi se na internetu také často chlubí. Lovkyně má proto mnoho odpůrců, kteří ji rozhodně nešetří...

Čerstvý vzduch, krásná příroda, zvířata. Na první pohled idylka, jenže v případě Novozélanďanky Sammi Lee to je pěkně krvavá idylka. Obrovskou vášní je pro ni totiž lov. Sammi navíc s kořistí pózuje a chlubí se na sociálních sítích, kde to často schytává kritiku od svých odpůrců.

Sammi ale tvrdí, že nedělá nic špatného. Lov podle ní není jen zabíjení, ale jde také o trávení času na čerstvém vzduchu a udržování se ve formě. Alespoň v tom druhém případě má Sammi pravdu, na první pohled je skutečně fit.

Novozélanďanka se svým snoubencem navíc lovem údajně ušetří v přepočtu až 3000 korun, které by jinak utratili za maso z obchodu.

Atraktivní lovkyně je zvyklá trávit čas v přírodě už odmala, kdy s rodiči často jezdila na výlety do novozélandské divočiny. Zásadní zlom v životě mladé dívky nastal, když jí bylo 16 a kamarádi ji pozvali na loveckou výpravu. Sammi lovu okamžitě propadla a své zážitky začala sdílet na sociální síti Instagram.

Zveřejňování fotografií ulovených zvířat ovšem vyvolalo a stále vyvolává mnoho zlé krve. Sammi dokonce od odpůrců přišla nejedna výhružka smrtí! Z toho si ale velkou hlavu nedělá. „Někteří mi psali, abych se zabila, jiní nahlašují každou mou fotku se zabitým zvířetem,“ popsala Sammi. Lovkyně má ale i mnoho příznivců včetně všech příbuzných. 

reenata ( 5. března 2020 13:56 )

Dalši zrůdička..😔

reenata ( 5. března 2020 13:50 )

Blbá ?Neurážejte blbce.. tohle je jinej level. Diagnoza = psychopatka,

reenata ( 5. března 2020 13:48 )

Normálni člověk tohle dělat by nemohl , co řeznik, to zrůdička s diagnozou.

reenata ( 5. března 2020 13:45 )

Zrůdo 😒

reenata ( 5. března 2020 13:45 )

👍👍👍

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud