Úterý 19. leden 2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno, sněžení -3°C

Studentka práv při zkoušce začala rodit: Test však dokončila a z nemocničního pokoje složila další!

Autor: rc - 
4. prosince 2020
22:28

Absolventka právnické fakulty Brianna Hillová se na sociální síti Facebook pochlubila rovnou dvěma radostnými zprávami! Úspěšně ukončila studium, a navíc se jí narodil zdravý syn. Novopečené mamince praskla voda ve chvíli, kdy skládala závěrečnou zkoušku. Stihla ji na poslední chvíli dodělat a hned poté porodila. Z nemocničního pokoje složila další zkoušky a oficiálně se z ní stala právnička!

Podzim Brianně Hillové přinesl několik důležitých událostí. Nejen, že měla v říjnu skládat důležité zkoušky, aby úspěšně uzavřela studium na právnické fakultě, ale také měla přivézt na svět svého prvorozeného syna. Přestože tušila, že by se to mohlo sejít, nikdy by neřekla, že nakonec skutečně bude vykonávat zkoušky z nemocničního pokoje.

Ovšem pandemie covidu-19 vše nakonec změnila. Brianna sice měla vykonávat zkoušky již v červnu, ale kvůli krizovým opatřením se testy posunuly na říjen. „Myslela jsem si, že budu jen osmadvacet týdnů těhotná, když budu vykonávat zkoušky, takže když se to přesunulo na říjen a já jsem byla osmatřicet týdnů těhotná, vtipkovala jsem, že budu dělat test z nemocničního lůžka,“ uvedla Brianna pro britský deník Daily Mail.

Navíc kvůli pandemii se zkoušky vykonávaly online a byly rozděleny do dvou dnů. Brianna hned první den testů, kdy seděla u svého monitoru, začala cítit bolesti. Zjistila, že jí praskla voda. „Tak jsem si dala pauzu, abych se umyla, zavolala jsem svému manželovi, porodní asistence, mé mámě a plakala jsem, protože jsem trochu panikařila a pak jsem se posadila k dalšímu testu,“ podělila se o neuvěřitelný příběh Brianna s tím, že při psaní eseje už cítila kontrakce. Chtěla však dokončit svou zkoušku, a tak se snažila nevnímat bolest a psát dál. V samém závěru testu už cítila, že začíná rodit. Byla převezena do nemocnice, kde porodila zdravého syna Cassiuse Phillipa.

Ačkoliv měla za sebou náročný porod a spala pouze hodinu a půl, nechtěla poslední část zkoušky odkládat. „Složila jsem tam zbytek testu, a byla jsem dokonce schopná kojit dítě mezi jednotlivými částmi,“ řekla Brianna a dodala, že zkoušku se jí podařilo složit. „Ženy jsou neuvěřitelně silné,“ napsala pak na svůj Facebook.

VIDEO: Víte, proč se ženám během těhotenství zvětší chodidlo či o kolik jim vzroste objem krve? Podívejte se na zajímavosti o porodech!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud