Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Babička (51) porodila svou vlastní vnučku: Splnila tak své dceři přání mít dítě

Autor: rc - 
21. listopadu 2020
09:31

Babička Julie Lovingová porodila svou vlastní vnučku! K odvážnému kroku se rozhodla jednapadesátiletá žena, aby pomohla své dceři Breanně Lockwoodové (29) a jejímu manželovi Aaronovi (28). Breanna a Aaron se dlouhá léta snažili o dítě, ovšem marně. Julie proto souhlasila, že se stane náhradní matkou a jejich dítě odnosí.

Breanna a Aaron Lockwoodovi se dlouho snažili o miminko. Manželé o vlastním dítěti snili od svatby, ovšem devětadvacetiletá žena nemohla přijít do jiného stavu. Manželé si prošli peklem. Podstoupili sedm chirurgických zákroků, tři cykly odběrů vajíček a čtyři neúspěšné přenosy embryí.

Breanna nakonec dvakrát skutečně otěhotněla. Ovšem jednou se jednalo o mimoděložní těhotenství a podruhé potratila. Manželé už byli naprosto zoufalí, a proto se Breannina máma Julie rozhodla k odvážnému činu. Své dceři a jejímu manželovi sdělila, že se stane náhradní matkou a miminko jim odnosí.

Od jejího rozhodnutí ji ani neodradili lékaři, kteří ji kvůli jejímu věku od toho odrazovali. Dokonce několik lékařů odmítlo zákrok udělat s tím, že Julie, jíž je jednapadesát let, je příliš stará na to, aby mohla odnosit a přivést na svět dítě.

Julie však netrpěla žádnými zdravotními problémy a byla víc než fit, proto nakonec přesvědčila lékaře. „Moje krásná maminka nosí své první vnouče, Aaronovo a moje biologické dítě, jako gestační nosič,“ uvedla na sociální síti Breanna. Gestační nosič, která páru nosí dítě, aniž by s plodem sdílela DNA. Manželé za to, aby mohla Julie odnosit jejich dítě, zaplatili 100 tisíc dolarů (kolem 2 milionů Kč). 

Breanna po celou dobu těhotenství byla své mámě nablízku. Obě dvě žijí v Chicagu a navíc bydlí jen patnáct minut od sebe. Druhý listopadový den Julie porodila zdravou holčičku Briar, která přišla na svět císařským řezem. „Moje máma byla naprostá jednička po celou dobu obtížného porodu. Oběť, kterou na sebe vzala, aby tento kousek nebe přivedla na svět, mi vzal dech,“ uvedla pro britský deník Daily Mail Breanna, která se svou malou holčičkou pochlubila na sociální síti instagram. „Držet mou holčičku mi láme srdce. Když se na ni dívám, vyzařuje ze mě pocit, že bych pro tohle dítě udělala cokoliv a odráží to, co pro mě udělala moje máma,“ napsala k fotografii.

Altingerka ( 21. listopadu 2020 19:26 )

Strašný, nosič, DNA, babička, vnučka, císař, porod, to je jak ve špatný luštěnce. Když přiroda nechce, tak co se do toho lidi furt cpou!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud