Sobota 16. října 2021
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika
Polojasno 12°C

Milionář se stane ve svých 76 letech poprvé otcem: S manželkou se snažili o dítě 6 let!

Autor: rc - 
11. listopadu 2020
05:30

Milionář Max Delmege (75) a jeho manželka Sam oznámili šťastnou novinu. Manželé pocházející z australského Sydney se stanou rodiči dvojčátek. Manželé se snažili o dítě dlouhá léta. Šestatřicetiletá žena si prošla peklem – prodělala pět potratů a třiadvacetkrát podstoupila umělé oplodnění.

O šťastnou novinu se na sociální síti facebook rozhodla podělit manželka milionáře Maxe Demelgeho Sam. „S třesoucíma se ruka a slzami štěstí v očích, upřímně, nemohu uvěřit, jak požehnáni s Maxem jsme. Bylo to nejdelších šest let našeho života, nejtěžší chvíle,“ napsala v příspěvku na sociální síti s tím, že se ani na chvíli nevzdali a věřili, že jednoho dne se jim jejich přání splní a stanou se z nich rodiče. „Konečně nadešel ten čas, abychom vám sdělili, že Max a já nečekáme jen jedno miminko, ale dvojčata, která přijdou na svět v lednu v roce 2021,“ dodala v příspěvku.

Manželé přivítají dvojčátka po šesti dlouhých a bolestivých letech. Když si řekli své ano a takřka okamžitě se snažili o miminko. Ovšem to se jim dlouho nedařilo. „Když jsme konečně v roce 2015 vyhledali pomoc, bylo mi řečeno, že otěhotněním takřka okamžitě. Byla jsem tak nadšená, že konečně by mohlo být po všem. Konečně můj sen,“ řekla Sam.

V roce 2017 si konečně vyslechla šťastnou zprávu, ale štěstí netrvalo dlouho. Sam po šesti týdnech potratila. „Každičký den myslíte na dítě, myslíte na založení rodiny, myslíte na budoucnost, uvažovala jsem o sobě jako o matce. Chtěla jsem to, přála si to, doufala v to, modlila se za to, prakticky žadonila, abych otěhotněla,“ svěřila se se svou bolestí.

Pár se nikdy nevzdal a Sam byla odhodlaná pro miminko udělat cokoliv. Začal kolotoč umělých oplodnění, který je vyšel na 100 tisíc dolarů (cca 2 miliony Kč). „Přes všechny ty slzy a bolest jsme se nikdy nevzdali,“ uvedla Sam s tím, že po 27 embryích, 168 vajíčkách, stovkách jehel, třech laparoskopiích a pěti potratech se z nich konečně stanou rodiče dvou krásných dvojčátek – holčičky a chlapečka. „Chlapeček váží 633 gramů a holčička 629 gramů. Všechny části jejich těla a orgánů vypadají perfektně. Srdeční ozvy jsou perfektní. Hodně se pohybují a ráda je každý den cítím,“ pochlubila se s fotkou z ultrazvuku Sam.

Max  Delmege vydělal své obrovské jmění na nemovitostech, ovšem v roce 2002 rozšířil své podnikatelské portfolio, když investoval do sportovního klubu Manly Sea Eagles a ragbyový tým tak zachránil před krachem. Do klubu investoval 10 milionů dolarů (223 milionů Kč), stal se jeho hlavním sponzorem a spolumajitelem. V roce 2010 se však svých akcií vzdal.

panda82 ( 11. listopadu 2020 13:07 )

no a přišel soused a je to

TomasLB ( 11. listopadu 2020 09:04 )

Prostě láska... No kukačka jako u Olgy, hlavně že jsou šťastní...

Zobrazit celou diskusi
Další videa