Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 3°C

Školačku (12) napadl agresivní brouk! Žil jí v uchu dva dny!

Autor: shp - 
20. listopadu 2020
19:03

Thajská školačka Tha Rungkasatraová (12) už po hororové zkušenosti nejspíš nikdy neopustí domov bez repelentu. Zažila totiž útok agresivního hmyzu! Ten jí vlétl do ucha, kde k nelibosti dívky žil celé dva dny. Nakonec se ho ale podařilo dostat ven. Ucho ji ale stále bolí.

K broučímu ataku došlo 10. listopadu v thajském městě Ajuthja. Tha Rungkasatraová se právě probudila, když zjistila, že jí do pokoje vlétl brouk. Vzápětí se zděsila a vyjekla, když hmyz nalétl přímo do jejích vlasů. Odtamtud si už rychle našel cestu do jejího ucha, kde se hluboko ukryl.

Matka slyšela zděšený křik

Křik vyděšené a panikařící dívenky slyšela její maminka Jinda Rungkasatraová (30), která do jejího pokoje přispěchala na pomoc. Dcera jí s pláčem popsala, co se stalo, a matka okamžitě začala jednat. Snažila se hmyz dostat z ucha sama, ale nebyla úspěšná. Školačce navíc začala téct krev.

„Hmyz jí vlétl do ucha. Moje dcera s sebou cukala a poulila oči. Snažily jsme se ho vyndat do doby, než jí z ucha vytryskla krev,“ popsala hororový zážitek Jinda podle profimedia.cz. Na nic proto nečekala, sebrala Thu a upalovala s ní do nemocnice. Lékaři ji po příjezdu vyšetřili na oddělení pohotovosti.  

Lékaři selhali

Zdravotníci se ukázali jako značně neschopní. Po prohlídce totiž prohlásili, že hmyz již vylétl z dívčina zvukovodu. Nebohé dítě proto propustili domů. Jenže jakmile se Tha vrátila do domova a ulehla do postele, nepříjemné pocity v uchu nepřestaly. Naopak byly stále cítit a dívka se trápila.

Ustaraná matka ji proto vzala do nemocnice druhý den. Tentokrát ji prohlédli schopnější odborníci na oddělení otorhinolaryngologie. Ti zjistili, že je brouk stále v ušním kanálku. Dovnitř jí proto nalili látku, která měla hmyz vypudit. Lékaři se pak rozhodli, že Tha zůstane raději přes noc v nemocnici.

Školačka má nyní panický strach z hmyzu

Druhý den ráno se dívenka probudila a na polštáři měla stopy od krve. Lékařům se už ale podařilo definitivně odstranit hmyz z jejího ucha. Dívka byla propuštěna domů, ale ucho má stále bolestivé. Není se čemu divit, odstranění bylo náročné. „Teď sebou trhám pokaždé, když vidím mouchu,“ přiznala Tha.

Cenzorova_matka ( 21. listopadu 2020 13:36 )

Kdyby si pořádně zašukala, tak by se jí to nestalo

JsteKokoti ( 20. listopadu 2020 20:47 )

Thajci a čoboláci jsou dobytkové. Nedivil bych se, kdyby měla brouka i v pi če.

Zobrazit celou diskusi
Další videa