Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 3°C

Dvojice během karantény začala vyrábět a prodávat speciální holicí strojky: Měsíčně si přijdou na 245 tisíc!

Autor: rc - 
19. listopadu 2020
21:19

Nápad za statisíce dostala Darnelle Echarazová. Jednadvacetiletá studentka práv z australského Melbourne se rozhodla, že nebude během karantény zahálet a vrhla se se svým přítelem Brandonem Moncurem (23) do podnikání! Dvojice začala prodávat holicí strojky, které mají zanechat pokožku hedvábně jemnou a přispívají k tomu, aby make-up žen vypadal jako jejich druhá kůže! Měsíčně si prodejem speciálních strojků přijdou na 245 tisíc kč!

V létě se obyvatele Austrálie ocitli kvůli pandemii koronaviru v karanténě. Někteří trávili svůj čas doma cvičením, domácími pracemi či relaxováním u filmů a knih. Darnelle Echarazová z australského Melbourne se však rozhodla, že rozjede podnikání. Se svým přítelem Brandonem Moncurem, který pracuje jako operátor jeřábu, koncem srpna začali prodávat přes internet holicí strojky.

Jejich značka získala příhodný název Dreamiskin (kůže snů), ekologické strojky totiž mají zanechat pokožku žen hebkou jako hedvábí. Značka nabízí tři balení udržitelných holicích strojků, které jsou vyrobeny z pšeničné slámy a jsou k dostání za 25,99 dolarů (422 Kč). Jedná se o biologickou alternativu strojků z plastu, jež jsou běžně k dostání.

Za návštěvu kosmetičky žena zaplatí několik stovek korun. „Ne všechny ženy si mohou dovolit utratit víc než 100 dolarů (1624 Kč) na jedno ošetření. Zejména uprostřed pandemie, kdy tisíce lidí přišly o práci,“ uvedla Echazarová pro britský deník Daily Mail. Jeden strojek z její nové řady prý vyjde ženy na pouhých 9 dolarů (146 Kč). Přesto, že dvojice rozjela podnikání teprve v srpnu, o jejich zboží je obrovský zájem a prodeje raketově stoupají.

Navíc jejich strojek prý připravuje pokožku skvěle na nános make-upu! Echazarová v popisu zboží tvrdí, že odlupuje starou kůži a vytváří tak skvělou základnu pro make-up a zlepšuje vstřebávaní make-upu. Jejich strojek si oblíbila i influencerka Hannah Schroderová, kterou na instagramu sleduje víc jak 38 tisíc lidí. Prodejem strojků si pár měsíčně přijde na neuvěřitelných 15 tisíc dolarů (245 tisíc Kč).

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud