Neděle 11. června 2023
Svátek slaví Bruno, zítra Antonie
Oblačno, bouřka 24°C

Bývalý narkoman propadl kulturistice: Místo na romantické večeře chodí na rande do posilovny!

Autor: rc - 
8. listopadu 2020
18:08

Fitness se stalo spásou pro Mika Lakomowskiho a jeho manželku Ashley (32). Jednatřicetiletý rodák z amerického Texasu se dostával z drogové závislosti, když se seznámil se svou budoucí manželkou, jež též bojovala se svými démony. Dvojice místo toho, aby randila jako každý jiný u sklenky vína a večeře, trávila romantické schůzky v posilovně!

Na neobvyklá rande začala chodit dvojice z Texasu. Mike Lakomowski byl ještě před sedmi lety závislý na heroinu. Tehdy měl nehodu, při níž si zlomil nos. Proti bolestem bral opiáty a brzy se stal drogově závislým. „Byl jsem silně závislý a skončil jsem na různých odvykačkách ve snaze se z toho dostat. Když se mi to konečně dařilo, rozhodl jsem se svůj život zasvětit Ježíšovi a tehdy jsem potkal Ashley. Od té doby jsem do toho znovu nespadl,“ uvedl pro britský deník Daily Mail Mike s tím, že i Ashley se potýkala se svými problémy. Měla potíže se sebedůvěrou a zároveň měla problém důvěřovat i ostatním.

Dvojice spolu začala randit a společně se rozhodli, že od základu změní svůj život. Proto místo toho, aby trávili večery vysedáváním v restauracích u dobrých večeří či si povídali u sklenky vína, začali společně chodit do posilovny. V roce 2016 na rande do posilovny chodili až pětkrát týdně a společně se hecovali k lepším výkonům.

Naše cíle jsou větší, neradi chodíme ven na dobrý burger a koktejl, protože oba dva víme, čeho chceme dosáhnout a vzájemně si rozumíme. Pro nás rande znamená trávit s někým kvalitní čas a to je to, co děláme v posilovně, zatímco se snažíme zdolávat naše cíle a poté můžeme jít domů a tam jíst jídlo, které si společně uvaříme a sledujeme filmy,“ vysvětlil jejich ideální rande Mike.

„V roce 2018 jsem se rozhodla, že se přihlásím na svou první soutěž v kulturistice. Byla to největší soutěž amatérů v Texasu a já se umístila na druhém místě,“ řekla Ashley s tím, že na soutěže s rozhodl jezdit i Mike a tak se vzájemně podporují. Zároveň oba dva pracují jako online trenéři a kromě tvrdých tréninků dodržují striktní dietu.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa