Úterý 1. prosinec 2020
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Oblačno 1°C

Kulturista a youtuber Filip Grznár (35) hrozil vyvražďováním: Soud mu uložil pokutu 15 tisíc

Autor: lac - 
14. října 2020
10:21

Kulturista, youtuber a zápasník MMA Filip Grznár (35) z Plzně v úterý zamířil k Okresnímu soudu v Chomutově, aby si vyslechl rozsudek za své drsné video, které natočil v roce 2017. V něm reagoval na událost, kdy muž na chomutovském sídlišti zastřelil Roma, který najížděl dodávkou do lidí u domu, kde oba bydleli.

„Nějakej cikán najížděl autem do lidí.., nějakej člověk se proti němu legálně ohradil a legálně drženou devítkou ho zastřelil. A cikani...vyhrožují jeho rodině. Jestli něco udělaj, tak pro ty cikány jedu.. Vyvraždím to,“ prohlásil na svém videu Gunár.

Za násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a za schvalování trestného činu Grznára soud uznal vinným a uložil mu souhrnný trest, a to pokutu patnáct tisíc korun. „Rozsudek není pravomocný, obžalovaný se odvolal,“ řekl po skončení hlavního líčení soudce.

Grznár se vinen necítí. „Nikdo nemohl vážně počítat s tím, že známá osoba, táta dvou dětí, pojede do Chomutova někoho vyvražďovat,“ dodal jeho obhájce Jan Varga.

Alucard ( 14. října 2020 10:46 )

Copak naše cikorky, ty můžou všechno a ještě jsou ty špíny celoročně hájený. Projít se kolem toho nedá protože to smrdí a vypadá jako pytel sračččček 🙊

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud