Modelku L’Orealu Alexandru pokousal pes, kterého zachránila z útulku: Stačilo málo a přišla o oko!

Autor: rc - 
1. června 2020
22:47

Stačilo málo a o zrak přišla krásná modelka Alexandra Prykowská (33), která se stala tváří věhlasné značky L’Oreal. Třiatřicetiletou rodačku z Polska napadl pes Logan, kterého žena adoptovala. Pohlednou blondýnkou útok otřásl natolik, že se rozhodla, že pejska vrátí do útulku s tím, že je třeba, aby se zvířetem pracovali odborníci na chování. Rozhodnutí modelky však rozčílilo pracovníky útulku, kteří ji nařkli z hlouposti!

V roce 2015 se tváří známé kosmetické značky L’Oreal stala Alexandra Prykowská. Krásná rodačka z Polska, které nejen, že se daří ve světě modelingu, ale také na divadelních prknech, se před časem rozhodla, že dá šanci na lepší život pejskovi z útulku. K adopci zvolila útulek, z něhož si adoptovalo čtyřnohé mazlíčky mnoho celebrit.

Na stránkách útulku ji zaujal pejsek Logan. „Když se Logan dostal do útulku, nedůvěřoval cizím lidem a nebyl příliš socializovaný. Pro Logana hledáme zralý a stabilní domov bez dalších psů a dětí. Jeho budoucí opatrovník by se měl soustředit na spolupráci s ním a budování vztahu,“ stálo podle informací britského deníku Daily Mail v charakteristice pejska.

Třiatřicetiletá Alexandra, která žije ve Varšavě, se rozhodla, že Logana adoptuje. Na sociální síti Instagram sdílela mnoho fotografií se svým novým čtyřnohým kamarádem a vypadalo to, že společně tvoří perfektní dvojici. Nicméně o víkendu došlo k neštěstí.

Na Alexandru měl Logan bezdůvodně zaútočit. Stačilo málo a krásná modelka, kterou její zjev živí, by přišla o oko. Modelka uvedla, že Logan byl zničehonic naprosto nepříčetný. Alexandra skončila otřesená v nemocnici a nemůže nějaký čas pracovat.

Zároveň dospěla k rozhodnutí, že už se nemůže nadále o pejska starat. „Měla jsem nehodu a přimělo mě to udělat nejtěžší rozhodnutí v mém životě. Nechci v současné chvíli popisovat podrobnosti,“ napsala na sociální síť modelka s tím, že Logana dá zpátky do útulku, protože potřebuje profesionální pomoc.

„Nedělejte si starosti. Jsem živá a je o mě postaráno. Jen nemohu v tomto stavu pracovat. V životě se objeví situace, které nás navždy změní,“ dodala v příspěvku. Podle Alexandry útulek záměrně zatajil důležité informace o Loganově minulosti.

„Bojím se, že by mohl ublížit dalšímu člověku, protože mi Logan zničil obličej, několikrát mě kousl, nejen mě a sousedovu dceru, ale také manželku předchozího majitele. Ráda bych našla specialistu na chování pro Logana, který by na něj dohlédl. Nemůžete tajit tak důležité informace o Loganově minulosti. Je to skvělý pes, ale potřebuje speciální pomoc profesionála,“ dodala modelka s narážkou na útulek.

Útulek se však nařčení modelky brání s tím, že modelka kdykoliv mohla oslovit profesionála, který by jí s pejskem pomohl, a to dokonce zdarma. Modelku osočili z hlouposti. Ovšem modelka se jim od adopce neozvala a nezeptala se na radu. „Osvojitelka se nás nikdy na takovou pomoc nezeptala. Byla v neustálém kontaktu s psími dobrovolníky, protože byl velmi nemocný, ovšem nikdy nenahlásila problém až do útoku,“ uvedl ředitel útulku Henryk Strzelczyk v prohlášení.

tarzanzroduopic ( 3. června 2020 12:47 )

Zhrnu to asi takhle: Pri-dr-baná takzvaná modelka, která se chtěla hrát na samaritánku, si po vzoru dalších takzvaných celebrit, vzala z útulku psa, který nedůvěřoval cizím lidem a nebyl příliš socializovaný a který potřeboval péči, čas a tvrdou ruku. Namísto toho, se se psem od rána do večera fotila na jeblý Istagram, kde špulila rty a ukazovala umělá prsa a zadek a počítala kolik má za to lajků... Vytvořila si představu, jak je pejsek šťastný a rád,že takovou pixli našel, to ten z ní musel mít pěkný vítr... Až ji rafl a dal jí najevo, co si o ní myslí. A nivka padla ze svého růžového obláčku přímo na hubu.

pajato73 ( 3. června 2020 11:42 )

mas pravdu, to je hruza nekdy tady... holka prijde skoro o oblicej a oni se tu bouri, ze nema misto psa deti... trocha soucitu jeste nikomu neublizila...

FanDICK _ ( 3. června 2020 09:44 )

Ty vole umíte někdo něco jiného než nadávat co když za to fakt nemůže a ten pes má nekontrolovatelnou povahu.
Tahle komunita já hrozně TOXIC

plysovykozisek ( 2. června 2020 20:12 )

!!!! Žádný pes nezdůvodně neútočí !!!!!!

pekna.potvora ( 2. června 2020 19:13 )

Ľuďom drbe, zviera bude vždy len zviera, keby radšej mala decko vo svojom veku, ale to je dnešná doba, psy nahradili deti, niekde dokonca partnerov, fuj hnus!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud