Kráska vydělává tisíce jako domina! BDSM se jezdila učit do Prahy

Autor: rc - 
12. března 2020
18:09

Zoe Noirová byla znuděná kancelářskou prací, tak dala výpověď a rozhodla se živit jako profesionální domina! Osmadvacetiletá brunetka tvrdí, že za pouhou hodinu si ponižováním mužů vydělá 500 liber (zhruba 14 tisíc Kč). Za svými klienty cestuje po celém světě a dokonce často zavítá i do Prahy, kde se učí novým sado-maso praktikám!

Britka Zoe Noirová měla slušně rozjetou kariéru, ovšem práce v kanceláři ji přestala naplňovat. Poté, co se jí do rukou dostal článek o dominách v americkém Los Angeles, rozhodla se v práci skončit a zkusit své štěstí jako profesionální sado-maso "společnice". „Předtím, než jsem se stala dominou, dělala jsem v mezinárodní firmě jako realitní makléřka. Pamatuji si, že jsem byla frustrovaná, unavená a nešťastná z té práce. Měla jsem dobrý plat, ale musela jsem dělat pětačtyřicet hodin týdně,“ uvedla Zoe pro australský deník PerthNow.

V roce 2016 se tedy rozhodla změnit svůj život. Začala dokonce cestovat i do Prahy, kde se učila od těch nejlepších domin, které jí předávaly své znalosti v BDSM (bondáž, dominance, sadismus, masochismus, pozn. red.) a učily ji, jak být dominantní tak, aby klienti byli spokojeni.

„Rozhodla jsem se zapsat na BDSM seznamku v Londýně. O dva dny později jsem měla klienta submisivního Angličana, který mi ležel u nohou a uklízel mi byt,“ uvedla pro britský deník Metro. „Nebyla jsem ani překvapena, že rozkazovat mužům a požadovat od nich věci bylo pro mě tak přirozené,“ dodala s tím, že klientela se jí rozrostla po celém světě. Za svými klienty cestuje po celé Evropě a dokonce i na Blízký východ. Za hodinu bere i 500 liber, což je zhruba 14 tisíc Kč.

„Teď vydělávám dostatek, abych žila spokojený život v Londýně, investovala do sebe, často cestovala,“ uvedla Zoe pro LadBible s tím, že mnoho lidí netuší, co její práce obnáší. „Nikdy jsem se nesvlékala a ani částečně neodhalovala, protože moje tělo je zakryté latexem nebo kůží,“ uvedla. Životem dominy je fascinováno mnoho lidí, proto není divu, že Zoe zažívá úspěch i jako blogerka. Na sociální síti ji sleduje 29 tisíc lidí.

pupakk ( 12. března 2020 21:15 )

Nakopat.
Takže by z ní byla vlastně subina.

pupakk ( 12. března 2020 21:14 )

Občas jsem nad tím přemýšlel, pozvat si dominu, ale prohodit si role.
Zmrskat jí a nakopak do kaďáku.

starypes ( 12. března 2020 20:44 )

Že se učila od pražských ku*ev mě vůbec nepřekvapuje. V Praze to je každá druhá a jsou vyhlášené po celé zeměkouli. Chudáci pražští chlapi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud