Neposkvrněné početí? Jsem asi těhotná, napsala žena, která neměla sex

Autor: rc - 
9. června 2020
10:07

Constance Hallová z australského Perthu byla přesvědčena, že je těhotná, ačkoliv neměla žádný sex. Šestatřicetiletá žena, která vychovává již sedm dětí, neměla o těhotenství pochyb, ačkoliv jí vyšly dva těhotenské testy negativně. Nakonec se však ukázalo, že se jednalo o plachý poplach a Constance, která svůj soukromý život sdílí s fanoušky na sociálních sítích, měla prodělat tzv. fantomové těhotenství.

Constance Hallová je populární na sociálních sítích, kde se se svými fanoušky neváhá podělit o detaily ze svého soukromého života. Jen na sociální síti Instagram matku, která vychovává sedm dětí, sleduje 424 tisíc lidí. Šestatřicetiletá žena dokonce na sociální síti živě vysílala manželskou terapii, v níž s manželem Denim Cookem, jehož si vzala v lednu 2018, prozradila peprné detaily z jejich manželského života.

Constance se na sociálních sítích neváhá podělit o manželské problémy a dokonce veřejně přiznala, když s Denim procházeli finanční krizí. No a jak se zdá, jejím fanouškům se upřímnost líbí. „Miluju tvou upřímnost. Potřebujeme být víc k sobě upřímní, abychom věděli, že nejsme sami s našimi problémy a šílenostmi,“ napsal na její sociální síť jeden její sledující. No a tak Constance neváhala a podělila se s širokou veřejností s dalším detailem ze svého života.

Její rodina je už dost veliká. Constance do ní z předchozího vztahu přivedla dceru Billie-Violet, dvojčata Rumiu a Snowa. Od Deniho zase vyvdala chlapečka Zeyka a holčičku Sunny a v roce 2018 Constance na svět přivedla jejich první společné dítě, holčičku Raju. Manželé už další dítě nechtějí, jelikož se dle slov Constance chtějí plně věnovat svým dětem, které potřebují péči a lásku. „Hodláme se zaměřit na to, abychom z nich vychovali co nejlepší lidi,“ uvedla v příspěvku na sociální síti Constance.

Ovšem před časem začala mít podezření, že je znovu těhotná, přestože neměla sex! „Minulý týden bych vsadila svůj život, že jsem těhotná,“ napsala s tím, že už před měsícem si všimla kolísavosti svých nálad, začala pociťovat závratě a měla nadýmání. Všechny tyto příznaky měla, když čekala své děti. Nicméně v příspěvku na facebooku přiznala, že s manželem nemají sexuální život. „Denzi nemá rád kondomy a já nenávidím pilulky, takže prakticky nemáme sexuální život,“ dodává dále s tím, že však byla chvíle, kdy mohlo dojít k početí.

„Minulý měsíc jsme měli sex poslední den mé periody a o týden později jsem měla křeč v břiše, takový typ, který jsem mívala v prvních dvou týdnech těhotenství,“ vysvětluje svou domněnku v příspěvku s tím, že si byla jistá těhotenstvím. „Moje tělesná teplota byla vyšší, byla jsem vyčerpaná a moje bradavky byly tak citlivé,“ vypočítává všechny těhotenské příznaky. O tom, že se jedná o falešný poplach, ji nepřesvědčily ani dva negativní těhotenské testy. Nakonec však Constance dostala menstruaci a ukázalo se, že prodělala tzv. fantomové těhotenství, což nezapomněla sdělit statisícům svých příznivců.

dr.x.crement ( 9. června 2020 11:58 )

Bože,co je to za šílence?????????

franz ( 9. června 2020 11:38 )

V tom vzduchu nepoletuje jenom pyl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud