Nestydaté vaření: Žhavá blogerka kuchtí pouze v zástěře! Její videa jsou hitem internetu

Autor: rc - 
22. října 2019
19:46

Kurzy vaření, které zaujmou každého... muže! Senzací internetu je Ruby Day, rodačka z Texasu, která na sociálních sítích sdílí videa z kuchyně. Vášnivá kuchařka však nesdílí typické nahrávky. Ruby je totiž ve videích oděna pouze do pestrobarevných zástěr!

Zaujmout v téhle době na internetu není jen tak a lidé musí opravdu hodně přemýšlet, jaký obsah na sociální sítě budou publikovat. Mnoho lidí sdílí fotografie z cest, radí s kosmetikou a módou či se snaží zaujmout vařením. Vášnivou kuchařkou je i Ruby Day z amerického státu Texas, která na sociálních sítích začala publikovat videa, kde vaří pouze v zástěře! Její plán vyšel. 

Na youtube už má téměř 100 milionů sledujících a její videa mají zhruba 465 tisíc komentujících. Zároveň už rozjela i placenou verzi svého obsahu a už má 213 lidí, kteří jsou ochotni za její videa platit.

 

Ruby se na videích objevuje pouze v pestrobarevných zástěrách s rozpuštěnými vlasy. Takto lehce oděná kmitá po kuchyni a vypráví o přípravě muffinů, radí jak udělat arašídové máslo s dýní či jak upéct kokosový krémový koláč! Její videa zaujala spíše muže, kteří se víc zaměřují na samotnou Ruby než její vaření. „Vypadáš k nakousnutí, Ruby, vždy sexy,“ píše jeden ze sledujících v komentářích. „Vynikající, stejně jako ty, má bohyně,“ píše další. „Ruby, jsi tak sladká,“ stojí v dalším komentáři.

Ruby však doufá, že její videa přimějí lidi k vaření. „Je to velká motivace pro lidi, aby vařili. Mnoho mých předplatitelů přichází pro zdravé recepty. Miluju natáčení videí o vaření,“ uvedla pro britský deník Daily Mail. Kromě vaření také zveřejňuje videa o józe, v nichž cvičí v bikinách!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Administrator ( 23. října 2019 14:22 )

Hezký tělo, hnusnej ksicht.

Lush ( 23. října 2019 10:28 )

Fuj ta je ošklivá, to si neumí namalovat něco na xicht? Vypadá jako zrzavej mongol, hnus a ta zástěra je tam nalepena na těch kozach, fuj bílá je jak smrt a ta kuchyň je příšerná i ty sociální recepty. Přesně Amerika oni totiž neumí ani namazat chleba, dávají to v TV totiž, stupidni jsou

cikrt ( 23. října 2019 08:47 )

Odporná zrzavá k*ch*u*n*d*a, která s tím ksichtem může strašit ve špajzu děti aby nechodily na cukr.

cesky_novinar ( 22. října 2019 21:41 )

ohyzdná je jak ta Michcálkova porno piKRYSA

bullshit ( 22. října 2019 21:35 )

Blogerka je hitem internetu.... Kvalitu nahradila vystrčenými kozami. Nic více a nic méně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud