„Nikdy na tebe nezapomenu,“ pláče pro Martina (†29) jeho přítelkyně Veronika: Na Pionýru procestoval svět

Autor: yks, DH - 
19. října 2019
05:01

Smutnou zprávu uveřejnily ve čtvrtek facebookové stránky motorkářských nadšenců „S Jawou na cestách“. Oznámily tragické úmrtí oblíbeného cestovatele, dobrodruha a milovníka motocyklů Mustang a Pionýr Martina Gregora (†29). Šokující zvěst přinesla vlnu smutku na sociální sítě.

„Děkuju za krásných 9let s Tebou. Miluji Tě.“ Těmito slovy se s oblíbeným českým cestovatelem a zakladatelem projektu „S Jawou na cestách“ Martinem Gregorem (†29) loučí jeho přítelkyně Veronika. Spolu s ní teskní na facebooku stovky jeho přátel a příznivců, kterým jeho cestovatelské projekty vnesly do života radost. 

„Minulý týden jsem byla na jeho přednášce, která mě naprosto nadchla. Nemůžu tomu věřit,“ píše Andrea pod příspěvek, který informoval o šokujícím skonu mladého nadšence.

„Byl mi velikou inspirací,“ napsal Milan a v tom zdaleka není sám, protože projekty Martina a jeho parťáka Michala France s velkým zájmem sledovaly tisíce lidí. „Nevěřím, že se to stalo, když jsem to četl, zůstal jsem jako opařený,“ svěřil se jiný uživatel na instagramu. 

„Velký dobrodruh, srdcem motorkář, duší cestovatel, ale hlavně kamarád, na kterého bylo vždy spolehnutí,“ napsal o Martinovi jeho nejbližší parťák Michal.

Kuriózní projekt „S Jawou na cestách“ byl pro svůj mírně recesistický nádech mimořádně oblíbený. Legendární motocykly a jejich jezdci díky němu navštívili více než 25 zemí. Dobrodruzi při svých cestách navštívili mimo jiné Balkán, Moskvu a vyrazili také společně do zakázané zóny Černobylu. Všechno dokumentovali pomocí videí, přednášek a sociálních sítí.

Rozloučení se sympatickým motorkářem se má podle informací ze zmíněných stránek uskutečnit v sobotu 19. října v 11:00 hodin v zámecké smuteční síni v Chocni.

gabreta ( 19. října 2019 23:37 )

Tak v r.1969 jsi jako 15 letej kluk měl na výběr Mopeda Simsona(nepést si ho se současným) a Pionýra, pokud možno 21 sport!

kikina_klausovic ( 19. října 2019 21:59 )

Je ti něco, ty debile?

scott bret ( 19. října 2019 21:17 )

POTŘEBUJETE PŮJČENÍ NEBO CHCETE UDĚLAT VAŠE DOMY, VYPLATIT BILLY, ROZŠÍŘIT VÁŠ OBCHOD S 3% ÚROKEM? HLEDEJTE DALŠÍ KONTAKT Via: Peter­heyman­nloa­noffer­@gma­il.com

tomik007 ( 19. října 2019 16:37 )

PIONYR byl komunisticky Harley Davidson

titan33 ( 19. října 2019 11:03 )

osobně fichtl nic pro mě, to snad trvalo staletí se doplazit k autu na 4 kolech snad větší jistoty, ale motořkáři co umí a jejich ladná jízda mě oslnila v koloně

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud