Smrt závodníka Františka: Tragicky zemřel v nedožitých 44 letech

Smrt závodníka Františka: Tragicky zemřel v nedožitých 44 letech  (Autor: Facebook)
Autor: dce - 
14. ledna 2020
17:58

Slovenský automobilový sport truchlí. V nedožitých 44 letech tragicky zemřel František Ančík, který loni zabojoval o mistrovský titul v závodech do kopce.

František Ančík se narodil v Česku v Uherském Hradišti, posledních 20 let ale žil v Bratislavě. Za Slovensko také roky závodil v automobilovém sportu. Naposledy usedl za volant závoďáku koncem září na závodech na Ostré Lúce, kde usiloval o mistrovský titul.

"Před začátkem sezóny 2019 bych si ani nedovolil snít o tom, že budu bojovat o mistrovský titul," prohlásil podle serveru lamaracing.sk po posledních závodech Ančík. Titul mu nakonec utekl o pouhých šest bodů.

Ančík zemřel tragicky 8. ledna. Jeho smrt zasáhla celou řadu jeho fanoušků a sociální sítě se plní smutnými vzkazy. "Je mi to strašně moc líto, navždy budeš v naších srdcích. Odpočívej v pokoji, pořád tomu nemůžu uvěřit. RIP - děkuji za všechno, bylo mi ctí tě poznat," truchlí na sociálních sítích Sabina.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

wnoor.alir...@... ( 18. února 2020 11:42 )

Hledáte dívku na jednu noc ve vašem městě? Zdarma horký sex! pojďte a připojte se http­://top­girls­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud