Panenství na prodej: Káťa (19) nabízí svou nevinnost za 25 milionů

Autor: jžk - 
11. prosince 2019
22:11

Devatenáctiletá rodačka z Ukrajiny žijící ve Spojených státech, Jekatěrina, se rozhodla prodat své panenství za 100 000 €. Učinila tak přes aukční web, na který nahrála své fotky ve spodním prádle, aby si ji mohli potenciální kupci lépe prohlédnout.

 

„Dobrý den, jmenuji se Káťa. Pocházím z Ukrajiny, ale žiji ve Spojených státech. Umím anglicky, ukrajinsky a taky Rusky. Důvod, proč chci prodat své panenství na Cinderella Escorts, je ten, že chci cestovat, žít v luxusu a užívat si život, prostě být šťastná,“ říká ve videu mladá dívka.

 

Jekatěrina ale míří ještě výš. Zveřejnila, že by ráda našla muže, který by za ni byl ochoten měsíčně utratit 10 000€. Svůj život by si chtěla užít naplno a nestarat se o finanční zajištění. „Konec konců je to moje tělo a moje volba a já jsem se tak rozhodla.“

K aukčnímu inzerátu kromě videa přidala i vyzývavé fotografie ve spodním prádle. Své tělo tak vystavuje jako luxusní zboží. Zatím není známo, zda Kátě přišly v aukci již nějaké nabídky.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

alzbeta59 ( 12. prosince 2019 02:25 )

Uz vidim jak se multimilionari stavi do rady, aby si na krk uvazali takovou lemru.

A pro bohate pedofily je to uz stara koza

tomik007 ( 12. prosince 2019 00:47 )

D O T A C I E - a jsi v pohode sudruzko

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud