Zbožná Jasmína (20) prodala panenství za 29 milionů: Do muže se zamilovala!

30. dubna 2018
19:39

Její příběh by klidně mohl sloužit jako námět filmu z červené knihovny. Dvacetiletá studentka Jasmine (20) ze silně nábožensky založené rodiny chtěla počkat se sexem až na manželství, nakonec se ale kvůli penězům rozhodla své panenství panenství vydražit. A po první noci se do kupce zamilovala!

Jasmine pochází z Paříže a za utržené peníze měla v plánu procestovat svět. Její panenství vydražil "starší a inteligentní" bankéř z Wall Street v New Yorku, který zaplatil rovný milion liber (29 milionů Kč). Jeho nabídka předčila DJ z Los Angeles (23 milionů korun) a realitního magnáta z Mnichova (15,3 milionu korun).

Dívka z náboženské rodiny rozhodně svého činu nelituje. "Většina lidí by vyměnila své 'poprvé' za milion, kdyby mohli vrátit čas. Jsem šťastná, že jsem prodala své panenství. Byla jsem trochu nervózní, abych přiznal, ale nakonec se mi moc líbil. Byl to opravdový gentleman a dobře se o mě postaral," popsala.

Starší muž jí navíc úplně učaroval a na dále se s ním schází. "Nechci zacházet do detailů, ale můžu říct, že spolu teď budeme randit. Ještě je moc brzy na to mluvit o lásce, ale líbíme se sobě navzájem a prostě uvidíme, co nás v budoucnu čeká," dodala s tím, že se svým milým možná vyrazí i na plánovano ucestu kolem světa.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 1. května 2018 16:52 )

ZBOZNA pornoherecka

bullshit ( 1. května 2018 12:16 )

Je to fejk....

sores ( 1. května 2018 11:33 )

Zářný příklad jací jsou mužský ubožáci a hlavně nemyslící mozkem ale ptákem!!!! Jen ho.v.a.do by dalo za něco takového prachy. No jo no,mužský!!!

tomik007 ( 1. května 2018 01:41 )

Zbystri zrak a zahlednes ve svem okoli mnoho imperialistu, drive kovanych komunistu

Bystrozraky ( 1. května 2018 00:48 )

Můžete mi někdo vysvětlit, jak kurva může být zbožná? Ten Blesk v tom ale dělá bordel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud