Panika na palubě Boeingu 737! Porouchaly se mu motory. Lidé se modlili a opíjeli

Autor: DH - 
25. října 2019
13:09

Na palubě letu společnosti Swift Air z Caracasu do Miami propukla panika, když muselo letadlo kvůli poruše motorů zamířit k nouzovému přistání v Dominikánské republice. Atmosféru mezi pasažéry výstižně zachytil jeden z přítomných, který vše natáčel.

Letoun mířící z hlavního města Venezuely Caracasu do Miami na americké Floridě zaznamenal poruchu motoru přibližně 30 minut po vzletu, nedaleko Dominikánské republiky. Pilot se pro dobro pasažérů rozhodl, že musí nouzově přistát právě v hlavním městě karibského ostrova Santo Domingu.

Pochopitelně, informaci o poruše na palubě letadla velmi těžce nesli pasažéři, kteří si rázem přišli jako v katastrofickém filmu, a někteří z nich předpokládali, že se blíží jejich smrt.

Dramatickou situaci na palubě si někteří lidé začali natáčet a na sociální síť twitter uniklo video, na němž je vidět, jak se dvě ženy pod tíhou okolností začaly modlit. Jiný muž zase popadl do ruky plnou láhev whisky a notnou část z ní upil, aby ji pak nechal kolovat dalšímu pasažérovi přes uličku.

Naštěstí pro všechny zúčastněné letoun nakonec hladce přistál v Dominikánské republice a mechanici motor opravili. Boeing 737-400 tak mohl pokračovat dál směrem do Miami, kde přistál 15 minut před desátou večer.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud